Call of Duty: Infinite Warfare’in İlk Fragman’ı Yayınlandı!

Call of Duty: Infinite Warfare’in İlk Fragman’ı Yayınlandı!

0
PAYLAŞ

Activision tarafından geliştirilen ve her oyunu ile rekorlar kıran Call Of Duty serisinin son oyunu Call Of Duty: Infinite Warfare (sonsuz savaş)’in ilk fragmanı yayınlandı. Know Your Enemy (düşmanını tanı) başlığı ile yayınlanan videoda Bruce Willis’e benzeyen bir karakter düşmanı yok etme planlarını anlatıyor.

Call-Of-Duty-Infinite-Warfare

29 Ekim 2003 tarihinde ilk oyunu piyasaya çıkan Call Of Duty’nin her yeni oyunu farklı bir tema içeriyor. Call Of Duty 1-2 ve 3’te 2.Dünya Savaşı konu alınırken sonrasında çıkarılan oyunlar modern zaman uyarlamaları içeriyor. Black Ops’ta ise Amerika Rusya arasındaki soğuk savaş konu alınmıştı.

Önümüzdeki hafta resmi olarak tanıtılması beklenen Call Of Duty: Infinite Warfare ise fragmanda da anlayacağımız üzere bilim kurgu ve ilerici-modern çizgiler taşıyan konuya sahip. Bir uzaylı savaşını ya da uzayda gündeme getirebilecek fütüristik seçenekler eklenmiş gibi görünüyor. Çok oyunculu olarak da oynanabilecek olan yeni oyun hakkında detaylı bilgilere resmi tanıtımda sahip olacağız.

Geçmişte yaşanan savaşları Call Of Duty ile detaylı bir oyun serisi haline getirmeyi başaran Activison son oyunu ile de hayli ilgi göreceğe benziyor. Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak hazırlanan oyunun senaryoları da en az oyun kadar dikkat çekici. Söz konusu savaş oyunları olduğunda Battlefield, Medal Of Honor, Arma, Crysis, Counter Strike, FarCry, Halo, Metal Gear Solid gibi ciddi rakiplere sahip olan Activision, Call Of Duty ile en güçlü rakiplerine kafa tutuyor. Milyonlarca hayranı olan Call Of Duty serisinin her oyunu tanıtımından günler önce gündem olmayı başarıyor.

Bir uzay çağı savaşı oyunu olacak gibi görünen Call Of Duty: Infinite Warfare piyasaya çıktığında neler yapacak hep birlikte göreceğiz. Hiç şüphemiz yok ki yeni konusu ve oyun seçenekleri ile en az önceki oyunları kadar büyük hayran kitlesi heyecanla oyunun resmi tanıtımını bekliyor.