Call of Duty Infinite Warfare Tanıtım Videosu Karşınızda

Call of Duty Infinite Warfare Tanıtım Videosu Karşınızda

0
PAYLAŞ

Aksiyon oyunlarının en sevilen ve en çok oynananlarının başında gelen Call of Duty’nin heyecanla beklenen ve dün tanıtılan yeni sürümü Call of Duty Infinite Warfare’in tanıtım videosu yayınlandı.

iw_keyart_meta_v2

Oyun severlerin özellikle aksiyon oyunu tutkunlarının gözdesi olan Call of Duty yeni oyunu ile herkesi heyecanlandırmayı başardı. Gelişen teknolojiyi göz önüne alan firmanın uzay savaşları konsepti ile tanıttığı oyun yine bir hayli beğeni toplayacak gibi.

29 Ekim 2003 tarihinde ilk oyunu piyasaya çıkan Call Of Duty’nin her yeni oyunu farklı bir tema içeriyor. Call Of Duty 1-2 ve 3’te 2.Dünya Savaşı konu alınırken sonrasında çıkarılan oyunlar modern zaman uyarlamaları içeriyor. Black Ops’ta ise Amerika Rusya arasındaki soğuk savaş konu alınmıştı.

Önümüzdeki hafta resmi olarak tanıtılması beklenen Call Of Duty: Infinite Warfare ise fragmanda da anlayacağımız üzere bilim kurgu ve ilerici-modern çizgiler taşıyan konuya sahip. Bir uzaylı savaşını ya da uzayda gündeme getirebilecek fütüristik seçenekler eklenmiş gibi görünüyor. Çok oyunculu olarak da oynanabilecek olan yeni oyun hakkında detaylı bilgilere resmi tanıtımda sahip olacağız.

Geçmişte yaşanan savaşları Call Of Duty ile detaylı bir oyun serisi haline getirmeyi başaran Activison son oyunu ile de hayli ilgi göreceğe benziyor. Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak hazırlanan oyunun senaryoları da en az oyun kadar dikkat çekici. Söz konusu savaş oyunları olduğunda Battlefield, Medal Of Honor, Arma, Crysis, Counter Strike, FarCry, Halo, Metal Gear Solid gibi ciddi rakiplere sahip olan Activision, Call Of Duty ile en güçlü rakiplerine kafa tutuyor. Milyonlarca hayranı olan Call Of Duty serisinin her oyunu tanıtımından günler önce gündem olmayı başarıyor.

Bir uzay çağı savaşı oyunu olan Call Of Duty: Infinite Warfare alışılmış deneyimin fazlasını vadediyor. Hiç şüphemiz yok ki yeni konusu ve oyun seçenekleri ile en az önceki oyunları kadar büyük hayran kitlesi heyecanla oyunla ilgili oyuncuların yorumlarını merakla bekliyoruz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK