Bu USB-C Dock, Yeni MacBook’un İhtiyaç Duyduğu Bütün Girişlere Sahip

Bu USB-C Dock, Yeni MacBook’un İhtiyaç Duyduğu Bütün Girişlere Sahip

0
PAYLAŞ

Yeni MacBook modeliyle son derece uyumlu bir tasarıma sahip olan bu aksesuar ihtiyaç duyulan bütün USB girişlerini ve daha fazlasını sunuyor.

macbook usb-c satechi

Mobil cihazlar ve bilgisayar teknolojilerindeki hızı giderek artan gelişmeler, yeni 12 inç’lik MacBook modelini satın alanlarda küçük bir kafa karışıklığı yaratmış olması oldukça muhtemel. Zira, Apple’ın bu yeni MacBook modeli yalnızca bir adet USB-C girişine sahip.

Mobil aksesuar üreticisi Satechi, Apple’ın bu küçük ‘gözden kaçırması’na bir çözüm üretti. Firmanın bu yeni Type-C Merkezi Adaptörü, söz konusu MacBook modeli hemen kenarına yerleştirilebiliyor ve böylece cihazınızın USB-C portunu üç adet klasik USB-A’ya ve bunlarla birlikte bir SD kart ve bir de microSD kart yuvasına dönüştürüyor.

macbook usb-c satechi 2

Bu hub’ın en başarılı olduğu noktalardan birisi de hiç şüphesiz, sahip olduğu ince ve şık tasarımı ve böylece dizüstü bilgisayarınızı göze batmayacak bir biçimde tamamlıyor oluşu. Satechi’nin bu aparatı, Apple’ın 12 inç’lik MacBook’uyla uyumlu olacak biçimde üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. Diğer yandan, bu aksesuar ayrıca Chromebook’lar ve USB-C girişini destekleyen diğer modellerde de çalışabiliyor.

macbook usb-c satechi 3

Apple’ın bir sonraki MacBook modeline ikinci bir USB-C port’u ekleyip eklemeyeceğinden emin değiliz, fakat 34 dolar karşılığında satın alınabilen bu aparat şimdilik çok işinize yarayabilir.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK