BlackBerry Messenger’a Video Arama Özelliği Geliyor

BlackBerry Messenger’a Video Arama Özelliği Geliyor

0
PAYLAŞ

Kanadalı telekomünikasyon markası BlackBerry’nin bir dönem popüler olmuş mesajlaşma uygulaması BBM, zamana ayak uydurarak Android, iOS ve Windows Phone platformları için de kullanılabilir hale getirilmişti. Whatsapp ve Facebook Messenger gibi rakipleri karşısında oldukça geri planda kalan uygulamaya video arama özelliği getiriliyor.

bbm video arama

Bir zamanların en çok kullanılan uygulamaları listesinde başı çeken BlackBerry Messenger (BBM), 2013 yılında kendi işletim sistemi BlackBerry OS’un dışında Google Play ve App Store kullanıcılarına sunulmuştu. Sadece Android platformunda yaklaşık 100 milyondan fazla kişinin kullandığı popüler uygulama için yayınlanan son güncellemenin en büyük yeniliği ise video arama özelliği. Bu özellik sayesinde BBM kullanıcıları kendi aralarında ücretsiz ve görüntülü olarak görüşme imkanına sahip olacaklar.

 

Önemli sayılabilecek görüntülü görüşme özelliği şuanda ABD ve Kanada’daki iOS ve Android platformları kullanıcıları tarafından test ediliyor. Eğer Android 4.4 KitKat ve iOS 7 üzeri bir işletim sistemine sahip mobil cihazınız varsa video aramayı da içeren güncellemeyi pek yakında telefonunuzda bulabilirsiniz. Güncellemenin Windows Phone platformuna gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK