BJK ve Yandex Stratejik İşbirliğine İmza Attı

BJK ve Yandex Stratejik İşbirliğine İmza Attı

0
PAYLAŞ

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 
ve Yandex arasında imzalanan stratejik işbirliği anlaşmasına göre, 
Beşiktaş taraftarları, bundan böyle aradıkları tüm soruların cevaplarını, kendilerine özel hazırlanan www.bjkyandex.com 
web sitesi 
üzerinden bulabilecek.

BJK, Yandex ile büyük bir işbirliğine imza attı. Söz konusu işbirliği, BJK Başkanı Fikret Orman, Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Yandex Türkiye CEO’su Bogdan Wisniewski eşliğinde, BJK Divan Kurulu Lokali’nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında duyuruldu.

Beşiktaş’ın milyonlarca taraftarı, bundan böyle takımları ile ilgili en güncel haberleri, özel kampanyaları ve merak ettikleri tüm soruların cevaplarını kendileri için özel olarak hazırlanan www.bjkyandex.com web sitesi üzerinden ve kulübe özel tasarlanan BJK temalı Yandex.Browser’ı kullanarak bulabilecek.

bjk yandex

Gerçekleştirilen anlaşma gereği, BJK taraftarları ücretsiz olarak yararlandıkları, BJKYandex.com portalini ve BJK temalı Yandex.Browser’i kullanarak kulüplerine maddi katkıda bulunacaklar.

 

BJK Başkanı Fikret Orman, söz konusu işbirliğiyle ilgili olarak şöyle konuştu: “Sevgili Beşiktaş taraftarları, bugün Yandex ile stratejik bir işbirliği anlaşması imzalayarak, hızla gelişen dijital dünyada kulübümüz adına önemli bir adım atmış oluyoruz. Yandex Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali Bey’e ve bu anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür ederim. BJK ve Yandex işbirliğinin, iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Taraftarlarımız, işbirliğimize konu olan BJK-Yandex ürünlerini kullandıkları oranda kulüplerine katkıda bulunmuş olacaklar.”

>>Android Tabanlı Akıllı Telefon ve Tabletleri Koruyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK