Birleşik İletişim İçin Pratik Kulaklık

Birleşik İletişim İçin Pratik Kulaklık

0
PAYLAŞ


Yenilikçi kulaklık çözümleri alanında çalışmalarını sürdüren GN Netcom, kurumlara özel olarak tasarlanmış yeni profesyonel kulaklığı Jabra BIZ620 USB’yi pazara sundu. Bu ürün, gürültü önleyici mikrofon ve komple geniş bant ses özellikleri ile dikkat çekiyor.

Jabra BIZ620 USB serisi, sezgisel iç hat çağrı kontrolü özelliği sayesinde kullanıcıların, çağrıları kulaklık üzerinden kolaylıkla yönetebilmesini, böylece iş verimliliğinin artmasını sağlıyor. Tak&Çalıştır çözümü ile Jabra BIZ620 USB, yazılım yüklemeye veya sürücü yerleştirmeye gerek kalmadan zahmetsiz kurulum olanağı sunuyor. Böylece kurumlar iletişimlerini kesintisiz devam ettirebiliyorlar.

Birleşik İletişim için gerekli her türlü donanımla kesintisiz entegrasyon sağlayan cihaz, gerçek geniş bant ses ve profesyonel çağrı kalitesi ile güçlü bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Jabra BIZ620 USB’nin en önemli özellikleri arasında arka fondaki istenmeyen sesleri yok eden gürültü önleyici mikrofon ve kullanıcıları zararlı seslerden koruyan “PeakStop” teknolojisi de bulunuyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK