ASUS’un Yeni ZenFone Ailesi Yola Çıktı

ASUS’un Yeni ZenFone Ailesi Yola Çıktı

0
PAYLAŞ

ASUS’un 4 inç ile 6 inç arasında değişen ekran boyutlarına sahip olan yeni ZenFone serisi gün yüzüne çıktı.

 ZenFone 4, geniş 4 inç büyüklüğündeki ekranı, Quad-Thread Hyper-Threading teknolojisine sahip güçlü 1.2 GHz Intel  Atom  Z2520 işlemcisi ile mükemmel bir işlem gücü sunuyor.

ZenFone 4, 5.0 MP çözünürlükte olan arka kamerası dahil toplamda iki kamerasıyla gündelik fotoğraflarınız için harika sonuçlar sunuyor. İnce, şık ve sadece 115 gramlık tasarımını beş çarpıcı renk seçeneğiyle birleştiren ZenFone 4, mobil yaşam tarzına tam uyumlu bir akıllı telefon arayan gençler için harika bir seçim olarak öne çıkıyor.

 

 zenfone 400

ZenFone 5, 1280 x 720 piksel HD çözünürlüğe sahip 5 inç’lik geniş IPS ekrana ve en ince bölgesinde sadece 5.5 mm kalınlığa ulaşan çarpıcı tasarıma sahip.

ZenFone 5, hızlı ve düşük enerji tüketimli 2.0 GHz hızındaki Intel Atom Z2580 işlemci ve 8 MP’lik, görüntü sabitleme teknolojisine sahip PixelMaster kamerayla sunuluyor. ZenFone 5, arka aydınlatmalı (BSI) sensör ve yüksek ışık geçirgenliğine sahip f/2.0 lens sayesinde kamerasıyla öne çıkmaya çalışan birçok modeli geride bırakan bir dijital kamera performansı sunarken, kendi portrelerinizi çekmeniz için 2.0 MP’lik keskin bir ön kameraya da sahip.

zenfone_500

 

ZenFone 6, kullanıcılara detaylı görüntüler sunan 6 inç’lik bir HD ekrana sahip. ZenFone 5’te olduğu gibi desteklediği GloveTouch ve PenTouch teknolojileri sayesinde herhangi bir kalemle veya eldivenle de kullanılabilen ZenFone 6, gücünü 2.0 GHz hızda çalışan Intel Atom Z2580 işlemciden alıyor.

zenfone_600

ASUS’a özgü PixelMaster teknolojisiyle desteklenen 13.0 MP’lik ana kamera ve yüksek çözünürlüklü kendi portreleriniz ve video görüşmeler için 2.0 MP’lik ön kameranın da bulunduğu ZenFone 6, Kömür Siyahı, İnci Beyazı, Kiraz Kırmızısı ve Şampanya Sarısı olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

Uzaktan Kumandalı Spermler ?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK