ASUS ZenFone Max İçin Android 6.0 Marshmallow Yayınlandı

ASUS ZenFone Max İçin Android 6.0 Marshmallow Yayınlandı

0
PAYLAŞ

ASUS, geçtiğimiz ay lazer otofokusa sahip akıllı telefon modeli ZenFone 2 Laser için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtımına başlamıştı. Tayvanlı donanım üreticisi şimdi de batarya odaklı akıllı telefonu ASUS ZenFone Max için Android 6.0 Marshmallow sürümünü kullanıcılarına sundu.

zenfone max android 6.0

Markanın resmi blog adresinden duyurduğu güncelleme, 5000 mAh kapasiteli bataryası bulunan ZenFone Max’i Android’in en güncel sürümüne kavuşuyor. 13.8.26.31 yapı numarasına sahip ve yaklaşık 1.1 GB büyüklüğündeki güncelleme ile Marshmallow ile beraber gelen Doze modu, gelişmiş uygulama izinleri, güvenlik güncelleştirmeleri gibi pek çok yenilik gelecek. Ayrıca Asus E-posta, Asus Takvim ve Asus Mesajlaşma uygulamalarının sistemden kaldırıldığı güncelleme ile bu uygulamaların yerine Gmail, Google Takvim ve Google Messenger uygulamaları kullanıcılara sunuluyor.

Ülkemizde de mevcut olarak satılan ZC550KL sürümüne sunulan Android Marshmallow güncellemesinin dağıtımı bugünden itibaren OTA yoluyla başladı. Eğer güncelleme telefonunuza gönderildiyse sırasıyla “Ayarlar -> Hakkında -> Sistem Güncellemesi” adımlarını uygulayarak sorgulayabilir, güncelleme gelmiş ise OTA yoluyla kurabilirsiniz. ASUS ZenFone Max Android Marshmallow güncellemesinin kısa bir süre sonra bütün cihazlara iletilmesi bekleniyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK