ASUS Good Design Awards 2013’te Ödüllerle Döndü

ASUS Good Design Awards 2013’te Ödüllerle Döndü

0
PAYLAŞ

ZENBOOK serisi Ultrabook’lar, “Good Design Best 100” listesinde çok önemli derecelere girerek ASUS kalitesini ve şıklığını bir kez daha ispatladı. ASUS ürünleri, tasarım ve mühendislikteki mükemmellikleri dolayısıyla Tokyo’da düzenlenen “Good Design Awards 2013”te* on ödüle layık bulundu. 

 ASUS ZENBOOK, 66 sektör uzmanından oluşan bir jüri tarafından “Good Design Best 100” listesine seçildi. ZENBOOK İnsancıllık, Dürüstlük, Yenilik, Estetik ve Etik kategorilerinde en yüksek puanları topladı. ASUS ZENBOOK, güçlü bir Intel Core işlemciye, hızlı SSD depolamaya ve yalnızca 3 mm inceliğinde, ultra-hafif bir alüminyum kasada bulunan ve WQHD çözünürlüğe ulaşabilen kapasitif çoklu dokunmatik ekrana sahip. ZENBOOK’un 32 adımlı titiz bir üretim süreciyle oluşturulan “bükümlü metal” yapısı konforlu bir his yaratıyor. ZENBOOK ruhunu tekrardan yansıtmayı başaran UX301 / UX302, sağlam Corning® Gorilla® Glass 3’ün pürüzsüz yüzeyiyle kaliteyi daha da artırıyor.   Diğer ödül kazanan ASUS dizüstü bilgisayar ürünleri arasında N serisi ve Transformer Book Trio da bulunuyor.

ASUS Good Design Awards 2013'te Ödüllerle Döndü 2

N serisi dizüstü bilgisayarlar, dalgalı hoparlör ızgarası ile hafif ve dayanıklı alüminyumdan yapılmış seçkin bir tasarıma sahip. Bu multimedya güç merkezi, zengin çevresel ses, geniş görüş açılı Full HD ekran, dördüncü nesil Intel Core işlemciler ve NVIDIA GeForce ekran donanımı sağlayan SonicMaster Premium artırılmış ses ile dörtlü hoparlör dizisi özellikleri barındırıyor.

 ASUS Good Design Awards 2013'te Ödüllerle Döndü 1

ASUS Transformer Book Trio, bir dizüstü bilgisayar, tablet ve masaüstü PC; bunların hepsi de tek bir ultra-taşınabilir cihazda bulunuyor. Tek tuşa basarak Windows 8 ile Android arasında geçiş yapabilme becerisine sahip olan Transformer Book Trio, iş ya da oyun için tüm mobil dünyanın en iyilerini isteyen kullanıcılar için eşsiz bir üçü bir arada esneklik sağlıyor. Windows 8 dizüstü bilgisayar modunda Intel Core işlemciye sahipken, ayrılabilir 11.6 inç’lik ekranı ayrıca kendi Intel Atom işlemcisini barındırıyor. PC İstasyon yuvası, harici bir monitör bağlanarak Windows 8 masaüstü PC olarak da kullanılabiliyor.

Google Voice Kullanımına Sınırlama Geliyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK