Assassin’s Creed: Pirates Yayınlandı!

Assassin’s Creed: Pirates Yayınlandı!

0
PAYLAŞ

Ubisoft’un geçtiğimiz zamanlarda duyurduğu ve en beğenilen serilerinden biri olan Assasin’s Creed serisinin mobil oyunu olan Assassin’s Creed Pirates kısa süre önce App Store ve Google Play Store’de yerini aldı.

Assasin’s Creed serisinin geçtiğimiz zamanlarda yayınlanan Assasin’s Creed 4’ün ardından benzer bir yapıya sahip olan mobil oyun yayınlandı. Alonzo Batilla adındaki genç bir kaptanı kontrol edeceğimiz bu oyun denizdeki savaşlar üzerine kurulmuş bir oyun. Güçlü ve gayet iyi grafikleri bulunan bu oyunun kontrolü sanal butonlar gibi farklı kontrol sistemleri bulunmakta. Denizlerde gezecek, kuralları çiğneyerek servet elde edeceksiniz.

Assassin's Creed Pirates-1

Bunun yanında oyunda geçin bir silah yelpazesi bulunuyor. Gemizindeki ekip ile beraber ilerleyeceksiniz. Ayrıca bu geminizi güçlendirebiliyorsunuz. Bunun yanında kendinizi de geliştirmek ve usta olmak için 50’dan fazla yeteneği oyunda öğreceksiniz. Değişen hava koşulları, fırtınalar gibi faktörlerde bulunmakta. Karayip Denizi’nin korsanı olacağınızı hikaye ve yan görevleri yapacağınız eğlenceli bir oyun.

Kısa süre önce yayınlanan Assassin’s Creed Pirates’ı iOS için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz.

Alcatel Idol X+ Sızdırıldı!

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK