Asistan B’ye Tablet Bilgisayar Desteği Geldi

Asistan B’ye Tablet Bilgisayar Desteği Geldi

0
PAYLAŞ

Asistan B sonunda tablet bilgisayar desteğine de kavuştu. Ayrıca ortak ücretsiz sürüme ek olarak hem tabletler hem de akıllı telefonlar için ücretli özel bir versiyon yayınlandı.

Türkçe konuşan ve Türkçe olarak söylenenleri anlayabilen tek Türkçe dijital asistan uygulaması olan Asistan B, yeni sürüme güncellendi. Güncelleme ile birlikte tablet bilgisayar desteğine de kavuşan yazılım, birçok tablette kusursuz bir şekilde çalışıyor.

asistan_b_haber1

Görsel olarak küçük iyileştirmeleri de beraberinde getiren uygulama, bilinen birçok hatadan da arındırılmış bir şekilde hizmete sunulmuş durumda. Buna ek olarak komutların nasıl çalıştığını anlatan bilgi sayfasında yapılan düzenlemeler, uygulamaya hem görsel bir şıklık katmış hem de istenen komuta daha hızlı erişimi olanaklı kılmış. Ayrıca artık bayan veya erkek sesi seçimini ana ekrandan tek bir tıklama ile yapabiliyoruz.

Beklendiği üzere reklam gösterimsiz ücretli sürümleri de yayınlanan Asistan B, ücretsiz sürümde hem tabletler hem de akıllı telefonlar için ortak, ücretli sürümlerde ise iki ayrı versiyon ile geliyor. Uygulamayı siz de hemen satın almak isterseniz tabletler için buradaki, akıllı telefonlar içinse buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ülkemizde Samsung Galaxy Note 3’ün Hangi Versiyonu Satılacak?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK