Arkham Knight’ın Atmosferi Karanlık Olacak

Arkham Knight’ın Atmosferi Karanlık Olacak

0
PAYLAŞ

Batman Arkham serisinin son oyunu hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı

Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Batman Arkham Origins ile, Arkham üçlemesine kısa bir ara veren Warner Bros, bu senenin başlarında, serinin son oyunu olan Arkham Knight’ı duyurmuştu.

Batman Arkham fanlarının serinin en başından beri ısrarla istedikleri Batmobil kullanma opsiyonunun da yapımda yer alacak olması Batman Arkham Knight’ı daha piyasaya sürülmeden serinin en popüler oyunu yapmayı başarmıştı.

 

arkham knight

 

Arkham Asylum ve Arkham City’nin yapımcısı olan Rocksteady (Geçtiğimiz sene yayınlanan Arkham Origins WB Montreal tarafından geliştirilmişti) tarafından geliştirilen Arkham Knight hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı.

Rocksteady adına konuşan Dax Ginn, Gotham şehrinin karanlık atmosferini oyuna yansıtabilmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, Arkham Knight’ta vaktin hep gece olacağını ve bu derin karanlığa durmadan yağan yağmurun eşlik edeceğinin altını çizdi. Oyundaki atmosfer için hatırı sayılır bir zaman harcadıklarını belirten Ginn, Gotham’da yaşayan insanların yüzlerine yansıyan umutsuzluğu, oyunun atmosferiyle birleştirmeyi başardıklarını dile getirdi.

Henüz çıkış tarihi açıklanmayan Batman Arkham Knight, Arkham City oyunundan sonra geçen olayları konu edinecek. Arkham Knight’ın sonunda Joker’in ölmesinden 12 ay sonra şehirde baş gösteren kaos ortamına odaklanacak olan yapımda, Batman’in popüler düşmanlarından bir çoğuyla da mücadele etme şansına sahip olacağız.

Arkham Knight’ta multiplayer modu olmayacak

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK