Aradığınız Aşk Artık Cep’lerde

Aradığınız Aşk Artık Cep’lerde

0
PAYLAŞ

Siberalem.com, sadece bilgisayar başında değil, cep telefonundan da aradığı aşkı bulmak isteyenler için yeni iOS uygulaması Siberalem’i kullanıma sundu.

Siberalem.com, artık sadece bilgisayar başında değil, cep telefonundan da aradığı aşkı bulmak isteyenler için, yeni iOS uygulamasıyla mutluluğu cebinize taşıyor. 10 Temmuz’da Türkiye App Store’a giren uygulama, kısa sürede 100 bin kişi tarafından indirilerek, App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşti. En çok işe gidiş ve dönüş saatlerinde kullanılan Siberalem IOS uygulamasından, bir günde tam 250 bin mesaj gönderiliyor. Ayrıca IOS uygulamasına üye olan kişiler, web sitesi üyelerine oranla profillerine iki kat daha fazla fotoğraf ekliyor.

Siberalem (5)

10 Temmuz’da Türkiye App Store’a giren uygulama, kısa sürede 100 bin kişi    tarafından indirilerek, App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşti.  

Siberalem IOS uygulaması kısa bir süre önce kullanıma sunulduğu yurtdışında da büyük ilgi gördü. İlk olarak yurtdışına açılan ve kısa sürede Azerbaycan’da en çok indirilen uygulamalar arasında ilk sıraya yerleşen Siberalem IOS uygulaması, bu başarısını App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşerek Türkiye’de de doğrulamış oldu.

>>Corasir Force LS Serisi SSD Modellerini Duyurdu

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK