Apple iPhone 6s Reklamında Kurabiye Canavarına Yer Verdi

Apple iPhone 6s Reklamında Kurabiye Canavarına Yer Verdi

0
PAYLAŞ

Apple, yeni iPhone 6s reklamında kurabiye canavarına yer verdi. Şirket, uzunca bir süredir ünlülerle reklam kampanyaları yürütüyor. Son iPhone 6s reklamında Kurabiye Canavarına yer verdi.

apple-kurabiye-canavari

Apple; geçtiğimiz sene Eylül’de iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Şirket, aradan geçen altı aylık süreçte çeşitli reklam filmleri yayınladı; son iPhone 6s reklamında Kurabiye Canavarı konu alınıyor.

Son reklam filminde Siri’nin yetenekleri üzerinde duruluyor. Apple, bildiğiniz gibi mobil işletim sistemi iOS’taki sesli asistan Siri’yi çok önemli bir oranda geliştirdi ve yeni yeteneklerle donattı. Bir dakikalık bu reklamda “Hey Siri” ile sesli komut veriliyor. Bu sayede ana menü düğmesine basmaya gerek kalmadan sesli komut sistemini harekete geçirebiliyorsunuz.

Apple’ın, önümüzdeki süreçte de iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’a özel reklam filmleri çekmeye devam edeceği tahmin ediliyor. Şirket, bildiğiniz gibi bu yıl Eylül ayında iPhone 7 modelinin tanıtımını gerçekleştirecek. Yani aslına bakılırsa yeni reklam filmleri bu sürece kadar çekilmeye ve yayınlanmaya devam edecek diyebiliriz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK