Apple WWDC’nin Tarihini Açıkladı

Apple WWDC’nin Tarihini Açıkladı

0
PAYLAŞ

Apple, haziran ayında gerçekleştirilmesi beklenen WWDC’nin tarihini resmen açıkladı, ancak çok farklı bir yoldan; Siri ile!

Apple WWDC'nin Tarihini Açıkladı

Amerikalı şirketin haziran ortalarında düzenleyeceği WWDC’nin tam tarihleri Siri tarafından açıklandı. Açılımı “Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı” olan WWDC’de bu yıl, iOS 10’un ve yeni OS X’in tanıtılacağına kesin gözüyle bakılıyor. iPhone 7’de yer alacak olan yeni sürüm, ilk olarak bu tarihlerde boy gösterebilir. Ayrıca Apple Watch 2 de bir ihtimal bu konferansta boy gösterebilir.

Tarihin açıklanması ise çok ilginç bir yolla gerçekleştirildi. Siri’ye WWDC’nin ne zaman gerçekleştirileceğini sorduğunuzda size 13-17 Haziran arasında gerçekleştirileceğini ve çok heyecanlı olduğunu söylüyor. Apple’ın web sitesinde halen böyle bir açıklama yok. Bu da Siri’nin tarihi yanlışlıkla erken açıkladığı ihtimalini gündeme getirdi. Zira soruyu sorduğunuz Siri sizi WWDC sayfasına yönlendiriyor ancak sitede hala 2015’le ilgili bilgiler bulunuyor.

Her ne olursa olsun, Apple bu tarihler arasında geliştirici konferansını düzenleyecek ve biz de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK