Apple Watch’a Yeni Kayış Seçenekleri Geldi

Apple Watch’a Yeni Kayış Seçenekleri Geldi

0
PAYLAŞ

Apple’dan yenilenmiş bir Apple Watch beklenmesine rağmen bu gerçekleşmedi. Ancak saatin fiyatı düştü ve yeni kayış seçenekleri göz dolduruyor.

Apple Watch'a Yeni Kayış Seçenekleri Geldi

Herkes 21 martta Apple’dan yeni iPad ve iPhone haricinde yenilenmiş bir Apple Watch bekliyordu. Fakat Apple’ın lansman gündeminde bu yoktu. Yine de şirket, halihazırda satışta olan modeli için ufak değişiklikler yapmayı unutmamış.

Apple’ın CEO’su Tim Cook, insanların çok fazla kayış değiştirdiğini ve bu ihtiyaca istinaden yeni kayış seçenekleri eklendiğini söyledi. Bu yeni kayış seçenekleri “bahar koleksiyonu” ismiyle Apple’ın gündemindeydi.

Yapılan diğer değişiklik ise kullanıcıları sevindirecek gibi duruyor. Akıllı saatin fiyatı 299 dolar ila 349 dolar arasına çekilmiş. Bu indirim tüketicilere çok olumlu olarak yansıyacaktır. Ayrıca Tim Cook, Apple Watch’un en çok satan akıllı saat olduğunu söyledi.

Öte yandan bu fiyat düşüşü, yeni nesil için hazırlık olabilir. İkinci nesilde Apple Watch’un tek başına iPhone olmadan da çalışabileceğine dair bazı bilgiler basının eline ulaşıyor. 21 mart etkinliği pas geçildiğine göre akıllı saat muhtemelen eylül ayında iPhone 7 ile birlikte tanıtılacaktır.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK