Apple Watch İçin Yeni Kayışlar Yolda

Apple Watch İçin Yeni Kayışlar Yolda

0
PAYLAŞ

Apple Watch için yeni kayışlar yolda. Şirket, Apple Watch 2’ye ek olarak ilk nesil akıllı saati Apple Watch için de yeni kayışlar hazırlıyor.

apple-watch

Birkaç gün önce Apple’ın akıllı saati Watch’ın Hermes versiyonunun Apple Store üzerinden satışa çıkarılacağının bilgisini vermiştik. Dün, Apple Store üzerinden satılmaya başlanan Apple Watch Hermes, kendi içerisinde üç farklı model de barındırıyor. Öte yandan Apple’ın giyilebilir teknolojili ürünlerine özel olarak çeşitli yatırımlar da yapılıyor. Şimdilik Kickstarter projesi olan PRIME Strap isimli kayışlar, Apple Watch için yedek batarya işlevi sağlıyor.

Apple, bir yandan Apple Watch 2 üzerinde çalışırken; diğer yandan da ilk nesil akıllı saati için yeni kayışlar geliştiriyor. Birkaç hafta önce siyah Milanese Loop çelik kayışın çeşitli görüntüleri sızdırılmıştı. Son olarak bu modelle birlikte farklı kayış seçeneklerinin de Mart’ta düzenlenecek etkinlikle beraber tanıtılması bekleniyor.

Şirket, söylentilere göre Mart’taki etkinliği kapsamında yalnızca yeni Apple Watch kayışlarını tanıtmakla kalmayacak. Buna ek olarak etkinlik kapsamında watchOS 2.2’nin de tanıtımının yapılması bekleniyor. Akıllı saatler için yeni işletim sistemi hazırlayan Apple, aynı zamanda uygulama tarafında da önemli yeniliklerini duyuracak gibi görünüyor. Öte yandan işletim sistemindeki güncelleştirmeyle birlikte birden Apple Watch’un birden fazla iPhone’a bağlanması sağlanacak.

Son olarak, Apple Watch 2 modeli için kesin bir tanıtım tarihi olmasa da, ürünün Eylül ayında gerçekleşecek olan yeni iPhone tanıtım etkinliğinde duyurulacağı söylentileri var.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK