Apple Watch Series 3 Tanıtıldı İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple Watch Series 3 Tanıtıldı İşte Özellikleri ve Fiyatı

0
PAYLAŞ

Teknoloji devi Apple, 10’uncu yıl özel etkinliğinde yeni iPhone yanı sıra beklenen diğer ürünleri olan Apple Watch 3 ve Apple Tv 4K tanıtımını gerçekleştirdi.

Kablosuz LTE özelliğiyle önceki modellerden ayrılan Apple Watch 3 yine de Apple Watch 2 ile aynı form faktörünü koruyor. Yine 38 mm ve 42 mm kasa boyutları sunulurken önceki nesillere ait kayış ve kordonları kullanmaya devam edebileceksiniz. Ürünün yeni ve kırmızı yüzeye sahip Dijital Crownbileşeni, modelin LTE kablosuz çipe sahip olduğunun fark edilmesini sağlıyor.

Yeni çift çekirdekli işlemci ile Siri daha hızlı hale geliyor ve artık sizinle akıllı saat üzerinden konuşabiliyor. Bluetooth ve Wi-Fi içinse yeni W2 çipisunuluyor. Ek olarak, Apple Watch artık yükselikölçere de de sahip. Hücresel bağlantı için ise yeni bütünleşik elektronik SIM kullanıldığının altı çiziliyor. Ekranın kendisi LTE ve UMTS için anten görevi görüyor.

Birçok kılıf ve kayış sunulacak olan Apple Watch 3 için yeni bir uzay grisirenk seçeneği, sport loop kayış ve yeni Nike Plus modelleri de yolda.

Apple Watch 3 yeni kişiselleştirilebilir saat kadranları, komplikasyonlar, güçlü Siri desteği ve uygulama ile bildirimlere anına ulaşmanızı sağlamasıyla tam zamanlı yardımcınız olacak.

Her türlü egzersiz için yanınızda olacak destek sağlayan ürünü yerleşik GPS, geliştirilmiş kalp atış hızı sensörü, 50 metre suya dayanıklı tasarım ve güncellenen kapsamlı antrenman uygulamasıyla kolunuzdan hiç çıKarmak istemeyeceksiniz gibi gözüküyor.

Apple Watch 3 akıllı saatler 22 Eylül tarihinde satışa sunulacak. Normal model için 329 dolar, LTE destekli model içinse 399 dolarlık fiyat etiketi belirlenmiş durumda.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK