Apple Watch için watchOS 2.2 Yayınlandı

Apple Watch için watchOS 2.2 Yayınlandı

0
PAYLAŞ

Apple Watch’un işletim sistemi watchOS 2.2 yeni sürümle güncelleniyor! Akıllı saat dün bahar koleksiyonu kayışlarıyla yenilenmişti.

Apple Watch için watchOS 2.2 Yayınlandı

Dünkü lansmanda Apple’ın CEO’su Tim Cook’a göre en çok satan akıllı saat Apple Watch, yeni sistem güncellemesiyle kullanıcı deneyimini bir üst noktaya taşıyor. Güncellemenin en vurucu noktası Apple Watch’un cihazlara daha kolay bağlanır hale gelmesi olmuş. Böylece akıllı saati cihazınıza bağlamak eskisi kadar zahmetli olmayacak.

İkinci değişiklik ise haritalar bölümünde. Artık kısayollar için Google Maps’tekine benzer şekilde menü tuşu yer alıyor. Ayrıca akıllı saat, sabitken kalp ritmi hızı ölçme sıklığını da artırmış. Son olarak 2.2 sürümüyle watchOS, Katalanca, Hırvatça, Slovak ve Ukrayna dillerine destek verir hale gelmiş. Güncellemeyi Apple Watch uygulamasıyla cihazınız üzerinden yükleyebilirsiniz.

Apple’ın 21 mart lansmanında yeni bir Apple Watch beklenmesine rağmen bu gelmedi. Ancak Amerikalı şirket, bahar koleksiyonu kayışlarını ekledi ve akıllı saatinin fiyatını düşürmeyi unutmadı.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK