Apple Watch 2 Tasarımsal Yenilik Sunmayacak

Apple Watch 2 Tasarımsal Yenilik Sunmayacak

0
PAYLAŞ

Sözler Ming-Chi Kuo’ya ait. Son zamanlarda Apple hakkında açıklamalarda bulunan uzman, bu sene Apple Watch 2’nin tasarımsal yenilik sunmayacağını söyledi.

Apple Watch 2 Tasarımsal Yenilik Sunmayacak

Apple Watch’un ayak sesleri yaklaşıyor. İkinci sürümün tanıtım tarihi yaklaştıkça akıllı saatlerle ilgili yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Daha önce saatin daha ince bir yapıya sahip olacağı, daha iyi bir pil ömrüne sahip olacağı, Facetime kamera ile geleceği ve iPhone’a ihtiyaç duymadan da çalışabileceği söylenmişti. Geçtiğimiz haftalarda iPhone 7S hakkındaki ilk izlenimlerini paylaşan Ming-Chi Kuo, bugün Apple Watch 2’yle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Ming-Chi Kuo’ya göre Apple Watch 2 tasarımsal değişiklik değil donanımsal değişik sunacak. Böylece akıllı saat daha olgun bir yapıyla kullanıcı karşısına çıkacak. Biraz önce saydığımız özelliklerin telefonda yerini alması ihtimal dahilinde.

Geçtiğimiz gün fiyat indirimine gidilen Apple Watch’un halefinin tanıtım tarihi ise şimdilik bilinmiyor. iPhone SE ve 9.7 inçlik iPad Pro’nun tanıtıldığı 21 mart lansmanını es geçen saat, haziran ayındaki WWDC’de veya eylül ayındaki iPhone 7 lansmanında tanıtılabilir.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK