Apple Watch 2 Tanıtıldı!

Apple Watch 2 Tanıtıldı!

0
PAYLAŞ

Apple hali hazırda devam eden etkinliğinde Apple Watch 2’yi tanıttı. Watch 2 güncellenmiş özellikleri ve tasarım alternatifleri ile dikkat çekiyor.

apple-watch-face-angle-970-80

2014 Eylül ayında tanıtılan ve Nisan 2015’te piyasaya sürülen Apple Watch rakiplerinin söylediklerinin aksine akıllı saat piyasasında açık ara lider oldu. Yaklaşık 2 milyon adet satılan bu akıllı saatin de kullanıcılara göre iPhone’larda olduğu gibi güncellenmeye ihtiyacı var.

WWDC 2016 etkinliğinde tanıtılması beklenen yeni Apple Watch 2’nin yerine watchOS 3’ün tanıtılması bir çok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı fakat watchOS 3’ün yenilenen özellikleri ve güncellemesi ile birlikte çok daha yüksek performansa ve batarya süresine sahip bir akıllı saatin habercisi olduğunu söyleyenler de mevcuttu.

Sonunda büyük bekleyiş sona erdi ve yeni Apple Watch yani Watch 2 tanıtıldı. Tasarım anlamında çok büyük değişiklikler içermeyen akıllı saatin yeni nesil S2 işlemcisi %50’ye kadar daha yüksek performans sunuyor. Çift çekirdekli işlemcisi bulunan cihazın 50mt’ye kadar su geçirmez olması da önemli yenilikler arasında. Dahili GPS’i bulunan saatin Nike için özel bir sürümü mevcutken aksesuar konusunda dünya devi HERMES ile yapılan işbirliği de dikkat çekici.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK