Apple, Tanıtım Öncesinde Store’u Kapattı!

Apple, Tanıtım Öncesinde Store’u Kapattı!

0
PAYLAŞ

Apple, akşamki tanıtım öncesinde Store’u kapattı. Cupertibolu şirket, ‘size yeni ürünlerimizi göstermek için sabırsızlanıyoruz.’ mesajıyla Store’u kapattı.

apple-store

 

Apple, bu akşam Türkiye saatiyle 19:00’da gerçekleştirilecek olan etkinlikte yeni nesil ürünlerinin tanıtımlarını gerçekleştirecek. Tanıtımda ekonomik fiyatlı iPhone, yeni iPad Pro ve Apple Watch için yeni kayış seçeneklerinin sahneye çıkması bekleniyor. 4 inç’lik ekranın yer alacağı yeni nesil uygun fiyatlı iPhone’un 16 GB depolama kapasitesine sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca kapasite seçeneği olarak bir de 64 GB’lık özel bir model barındıracağı da ifade ediliyor. 1 GB RAM’in bulunacağı tahmin edilirken işlemci tarafında ise Apple A9’un görev alacağı tahmin ediliyor. Elbette şimdilik ortaya çıkan bilgilerle alakalı olarak Apple’dan gelen herhangi bir doğrulama yok. Ancak, ürünün tüm ayrıntıları bu akşamki etkinlikle beraber netleşmiş olacak.

Diğer bir önemli gelişme ise yeni nesil iPad Pro tarafında. 9.7 inç ekrana sahip olması beklenen yeni nesil iPad Pro’ya ek olarak Apple Watch için kayış seçeneklerinin de bu etkinlikte duyurulması bekleniyor. En güncel iOS sürümünün (iOS 9.3) de etkinlik sonrasında dağıtımının başlatılacağı tahmin ediliyor. Elbette bu güncelleştirme her zaman olduğu gibi kademeli bir şekilde kullanıcılara sunulacak.

Apple, bugün düzenleyeceği etkinlik sebebiyle Store’u an itibariyle kapatmış durumda. Apple Store’a giriş yapanlar ‘size yeni ürünlerimizi göstermek için sabırsızlanıyoruz.’ şeklinde bir mesajla karşılaşıyorlar. Elbette tanıtım etkinliği sonrasında Apple Store yine eski halini alacak.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK