Apple iPhone 7’nin Yeni Ayrıntıları Ortaya Çıktı

Apple iPhone 7’nin Yeni Ayrıntıları Ortaya Çıktı

0
PAYLAŞ

Apple iPhone 7’nin yeni ayrıntıları ortaya çıktı. Son söylentilere göre Apple iPhone 7’nin Plus versiyonuda  olacak ve Plus ailesinde da iki farklı iPhone bulunacak.

apple-iphone7

Cupertino merkezli Apple, uzunca bir süredir iPhone 7 üzerinde çalıştığı biliniyor. Geçtiğimiz dönemlerde konuyla alakalı olarak birçok farklı yeni bilgi ortaya çıkmıştı. Eylül’de gerçekleştirilmesi beklenen yeni nesil iPhone’un tanıtım etkinliğinde ürünün tüm ayrıntıları ortaya çıkacak. Fakat, iPhone 7’nin yeni detayları gelmeye devam ediyor. Radikal değişikliklerle sunulması beklenen yeni iPhone’un ekran boyutunun iPhone 6s ile birebir aynı olacağı düşünülüyor. Ancak iPhone 7’de tasarım ve incelik anlamında önemli bir değişimin yaşanacağı iddia ediliyor. Hatta son bilgilere göre iPhone 7, iPhone 6s’e oranla 1 mm seviyesinde daha ince olacak. Yani yeni nesil iPhone’un 6.1 mm’lik ince bir gövdeye sahip olması bekleniyor.

Ayrıca en önemli ayrıntılardan birisi ise iPhone 6 ile birlikte gövdeden dışarıya çıkıntı yapan arka kamera. Yeni iPhone’da kameranın tamamen gövdeye dahil olacağı ve böylece çıkıntının da ortadan kalkacağı vurgulanıyor. Ayrıca yine 3.5 mm’lik kulaklık çıkışının da da tamamen kaldırılacağı belirtiliyor.

Son olarak ortaya çıkan bir söylentiye göre, iPhone 7’nin bir de Plus modeli olacak ve Plus modeli de aslında kendi içerisinde iki farklı model barındıracak. iPhone 7 Plus ailesindeki bir modelde çift arka kameranın kullanılabileceği belirtiliyor. En tepe seviyesine konumlandırılacak bu modelin iPhone Pro şeklinde adlandırılması da söz konusu.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK