Apple, İphone 7’ler İle Şaşırtabilir!

Apple, İphone 7’ler İle Şaşırtabilir!

0
PAYLAŞ

Apple hakkında daha önce tahminlerde bulunan yabancı kaynakların önde gelen isimlerinden bir habere göre, Apple, özellikle İphone 7 ‘ler ile ilgili kullanıcılarını şaşırtacak gelişmeler yapabilir. 2016 yılına en iyi şekilde giriş yapan İphone 7’ler ile istediğini başaran Apple bu kapsamda kullanıcılarını nasıl şaşırtabilir işte detaylar;

Apple’ın Amiral Gemilerinden olan İphone 7’lerin rek seçenekleri oldukça hoş olsa da bu renk grubuna yeni bir rengi dahil edebilir. Kırmızı renkli İphone 7 görmek isteyenler bu habere dikkat!

Apple tedarikçileri ile yakın bağı olan Japon Macotakara haber paylaşım sitesinin haberine göre özellikle 2017 yılında İphone seven kişilere kırmızı renkli cihazlar sunabilir şeklinde haber yayınlandı.

Birçok kişi, İphone 7 ve İphone7S serilerinin artık tasarımında ve rengiyle ilgili gelişmelerin Apple tarafından yapılacağını düşünmüyor. Bundan sonra gelecek olan yenilikler sadece İphone 8 için olabilir şeklinde düşünülebilir. Ancak Tedarikçiler ile önemli bağı olan Macotakara haberlerinde İphone 7’yi işaret ediyor.

iphone7

2017 yılında Apple, 10. Yılını kutlamak adına bu şekilde değişiklikler ile kullanıcılarını şaşırtabilir. Biz sadece kırmızı renkli iphone’lar hakkında detay öğrenmiş olsak ta bizim bilmediğimiz birçok yenilik kapımızı çalabilir. Bazı haberlere göre de 2017 yılına özel İphone telefonlara farklı isimler verilebilir şeklinde olduğu gözlemleniyor. Yabancı kaynaklardan alınan bilgiler doğrultusunda sizlere sunduğumuz bu haberde bizde yazarken oldukça heyecanlanmış olsak ta şuan için Apple haberlerini takip etmekten başka bir çaremiz yok. Büyük bir heyecanla kırmızı İphone 7’leri bekliyoruz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK