Apple iPhone 7 Plus Kalem Desteği İle Gelebilir 

Apple iPhone 7 Plus Kalem Desteği İle Gelebilir 

0
PAYLAŞ

Teknoloji devleri Dünya Mobil İletişim Kongresi ve sonrasında akıllı telefon pazarında kozlarını oynadıktan sonra tüm gözler Apple’ın yeni akıllı telefonlarına çevrildi. Haklarında bir çok sızıntıların olduğu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için son iddia oldukça dikkat çekici. Apple iPhone 7 Plus akıllı kalem desteği ile gelebilir.

iphonepro
Eylül ayında yeni iPhone’ları tanıtacak olan Apple kullanıcılara büyük bir sürpriz hazırlıyor olabilir. iPhone 7 için ufak tasarımsal değişiklikler ve performans iyileştirmeleri konuşulurken iPhone 7 Plus için isminden tutun tasarım kamera gibi bir çok değişiklik olacağı konuşuluyor.

İlk büyük iddia iPhone 7’nin ağabeyi olan modelin artık Plus yerine Pro adıyla anılacağı. iPad serisi ile başlayan Pro serüveni akıllı telefon pazarına da göz kırpıyor.

Tim Cook kısa bir süre önce Apple fanlarının heyecanla beklediği modeller için onlar olmadan yaşayamayacaksınız şeklinde iddialı bir açıklama yapmıştı. Hali hazırda bir çok tüketici tarafından heyecanla beklenen modellere olan ilgi bu açıklama sonrası bir kat daha arttı.

LG ve Huawei gibi akıllı telefon üreticilerinin başlattığı akıma uyarak arka tarafında çift kamera ile gelmesi beklenen iPhone 7 Plus veya Pro hakkındaki son iddia Samsung Galaxy Note serisi kullanıcılarını heyecanlandıracak cinsten. Yeni büyük ekranlı iPhone, iPad Pro’da olduğu gibi akıllı kalem desteği ile gelebilir.

Smart Connector entegrasyonuna sahip olacağı sızdırılan görsellerde görünen iPhone 7 Plus’ın yüksek aksesuar çeşitliliğine sahip olacağı tahmin ediliyor. Fakat şunu unutmamak gerekiyor ki Apple akıllı kalemini kutu içeriği olarak değil harici aksesuar olarak pazarlıyor. iPhone 7 Plus da eğer bu altyapı ile gelirse çok büyük bir ihtimalle kalem kutu içerisinde yer almayacaktır.

Ne diyelim umarız Tim Cook’un iddia ettiği kadar kaliteli bir akıllı telefon karşımıza çıkar ve Apple daha önce birçok kez yaptığı gibi pazarda çıtayı yukarı çekerek diğer firmaları da bu iyileştirmelere mecbur bırakır.

Tabii kaç Samsung Note kullanıcısı sırf kalem desteği için iPhone kullanmaya başlar dorası da ayrı bir muamma, özellikle ufukta bu kadar iddialı bir Note serisi cihazı varken.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK