Apple iPhone 7 Plus İle Google Pixel XL Karşı Karşıya!

Apple iPhone 7 Plus İle Google Pixel XL Karşı Karşıya!

0
PAYLAŞ

google-pixel-xl-scroll-com-tr

Kamera

iPhone 7 Plus : 12 MP / F1.8 diyafram açıklığına sahip 2x optik yakınlaştırma yapabilen çift arka kamera, 7 MP / F2.2 diyafram açıklığına sahip ön kamera

Google Pixel XL : 12.3 MP / F2.0 diyafram açıklığına sahip arka kamera, 8 MP / F2.4 diyafram açıklığına sahip ön kamera

Her iki cihazda da benzer özelliklere sahip arka kamera ve ön kamera yer alıyor. iPhone 7 Plus telephoto lensi ile optik yakınlaştırma yapabilen ilk akıllı telefon olurken Google Pixel’in yazılım desteği ile de mükemmel sonuçlar ortaya koyan kamerası ile karşı karşıya geliyor.

Batarya

iPhone 7 Plus : 2900 mAh batarya

Google Pixel XL : 3450 mAh hızlı şarj desteğine sahip (15 dk şarj ile 7 saat kullanım ) batarya

Cihazların donanım özellikleri göz önüne alındığında bataryaları benzer kullanım süreleri ortaya koyuyor. Pixel XL, 15dk şarj ile 7 saat kullanım ömrü sunarak oldukça çekici görünüyor.

Diğer Detaylar

iPhone 7 Plus : 3D Touch destekli Taptic Engine teknolojisine sahip parmak izi sensörü içeren yeni ana menü tuşu, 3.5 mm kulaklık girişi yerine lighting girişi ile kullanılabilen kulaklık, 2x optik yakınlaştırma yapabilen ikinci arka kamera Telephoto lensi, iOS 10 işletim sistemi

Google Pixel XL : Google Asistan Launcher, canlı teknik destek, mükemmel kamera performansı, Android 7.1 Nougat özel sürümü ve oldukça iddialı hızlı şarj desteği.

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK