Apple, iOS Uyumlu Akıllı Saatler İçin Kolları Sıvadı

Apple, iOS Uyumlu Akıllı Saatler İçin Kolları Sıvadı

2
PAYLAŞ

Son dönemin gözdesi akıllı saatler üzerinde çalıştığına dair iddiaların ardı arkası kesilmiyor ancak bu kez iddialar biraz daha yüksek sesle dile gelmeye başladı. İşte detaylar:

Popülarite yakalamış her teknolojik yenilik için Apple nidalarının yankılanmaya başlaması uzunca yıllardır alıştığımız bir şey aslında. Bugüne kadar bu iddiaların kimisinin gerçekleştiğine kimisinin de ardı boş birer hayal olarak kaldığına şahit olduk.

tim_cook_haber1

Apple’ın iOS tabanlı veya uyumlu bir akıllı saat üzerinde çalıştığı yönündeki iddialara da bu yüzden pek şaşırmadık aslında ancak son günlerde bu konudaki söylemler biraz fazlaca dile gelmeye başladı. Bu duruma ilişkin son büyük iddianın sahibi ise New York Times oldu.

Gazetenin haberine göre Apple, bükülmüş dış cama sahip özel bir saat üzerinde testler yapmaya başladı. Apple’a yakın kaynaklardan elde edildiği iddia edilen bilgilerde cihazın ismine veya tasarım öğelerine dair bir bilgi bulunmuyor.

Apple’ın bu yeni ürününe  ilişkin ortaya atılan iddialar arasındaysa isminin iWatch olacağı, Siri entegrasyonuyla geleceği ve görsel olarak iPod Nano ile benzerlikler taşıyabileceği konuşuluyordu.

MWC 2013’te Tanıtılacak Süper Telefonlar ve Tabletler

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

2 YORUMLAR

  1. Samsung telefonlarında Apple’dan çaldığı şeyleri koyuyor ya , Apple’ı Samsung ile karıştırma. Emin ol çok daha fonksiyonlu ve o SmartWatch’a benzemeyen bir ürün ortaya çıkaracaklardır. 😉

BİR CEVAP BIRAK