Ant Download Manager Pro Ücretsiz Lisans Kampanyası

Ant Download Manager Pro Ücretsiz Lisans Kampanyası

0
PAYLAŞ

Ant İndirme Yöneticisi ve Video İndirici

Ant Download Manager , herhangi bir internet dosyasının hızlı ve kolay bir indiricisidir. Birçok popüler video servisinin (DailyMotion, Facebook, Youtube, Twitter, Vimeo, vb.) Gelişmiş desteği bulunur.

Kampanya Linki : https://ouo.io/vzDxLv

http://bit.ly/2V3kKHK

Not : Kurulum direk lisanslı şekilde kurulur ayrıca key girmeniz gerekmez.

Ana Özellikler

 • En popüler web tarayıcılarına tam entegrasyon: Internet Explorer 8+, Mozilla Firefox 32 +, Google Chrome 31+ ve klonları (Soluk Ay, Opera, Vivaldi, Slimjet, ComodoDragon, vb.).
 • Dahili video kapma tarayıcısı, birçok siteden ve video servisinden video indirmenize izin verir. Video, boyut ve kalitesinin seçimini kolaylaştıran bir video düğmesi var. Bir çok popüler video servisini destekler: youtube.com, vimeo.com, dailymotion.com, facebook.com, instagram.com, rutube.ru, coub.com, vine.co, bbc.com, twitter.com ve diğerleri . Sitelerin listesi ve video paylaşımı yapılmıyor. Genel algoritmalar, geliştiricilerin bile bilmediği birçok kaynaktan video indirmenizi sağlar.
 • Video çekerken, AntDM her zaman video sesinden ayıklamayı ve MP3 formatına dönüştürmeyi teklif eder. Bunu yapmak için, video düğmesinin bir menü maddesi var. Bazı durumlarda, sesi MP3 formatına dönüştürmeyi soran bir mesaj olabilir.
 • Video dosyalarını ana indirme listesinde önizlemek için basit ve kullanışlı bir özellik vardır. Fareyi video veya ses dosyası satırına getirdiğinizde AntDM, araç ipucu penceresinde mediaplayer’ı başlatır.
 • AntDM, indirme hızını azaltma veya önemli ölçüde azaltma yeteneğine sahiptir ve böylece diğer programların daha hızlı çalışmasını sağlar (örn. Tarayıcı). Varsayılan olarak AntDM indirme hızı sınırsızdır.
 • Çok iş parçacıklı indirme, tüm indirme yöneticisi dosyalarının temel işlevlerinden biridir. Bu, dosyaların indirilmesini önemli ölçüde hızlandırır (bazı durumlarda 10 kata kadar).
  Çoğu web sunucusu, çok iş parçacıklı indirmeye izin verir. AntDM, 1 ila 32 konu arasında indirme yapmanıza izin verir. Genel olarak, indirme başına önerilen 5-8 konu. Bu, bir kerede birden fazla dosya yüklemenizi sağlar ve bilgisayarınızı aşırı yüklemez.
 • Sürükle ve Bırak özelliği, dosyaları terget klasörüne veya masaüstüne indirmek veya indirmek için AntDM’deki bağlantıların hareketi ile çalışmayı kolaylaştırır.
 • Yerleşik bağlantılar çözümleyicisi, statik sayfayı keşfetmenize, dosya indirmek için gizli bağlantıları ortaya çıkarmanıza olanak tanır.
 • Ağ protokollerini destekler HTTP (S), FTP (S). Medya protokolleri F4M, M3U8, RTMP (x).
 • Proxy HTTP (S), FTP, SOCKS4,5 desteği.
 • Çok fazla dosya indirmek istiyorsanız, bağlantılarını TXT veya LNK uzantılı tek bir metin dosyasına alın ve indirin (Ana menü \ Dosya \ Bağlantı Dosyasını Yükle…). Her biri 100KB – 1 MB boyutunda 10-20-40 bin dosya indirme testi yapıldı.
 • En popüler Jeneratörler Premium Bağlantılarını Destekleyin (Debrids) alldebrid.com, cocoleech.com, debrid-link.fr, ffdownloader.com, linksnappy.com, mega-debrid.eu, real-debrid.com, premium.rpnet.biz, basitçe -debrid.com, vb. AntDM, doğrudan yazılımın içinde barındırıcıların bağlantı primini yaratır (örnek: Uploaded.net, 1fichier.com, Uplea.com, turbobit.net, uptobox.com, rapidgator.net, vb.) “Premium Links jeneratör” hizmetleri aracılığıyla. (bağlantıyı oluşturmak için web sitesi bağlantı üreticisine gitmenize gerek yoktur).
 • Yüklenen tüm dosyalar MIME türüne göre kategorilere kaydedilir. Tüm büyük dosya türleri için kategorileri destekler: Arşivler, Ses, Belgeler, Resimler, Programlar, Filmler, Diğer. AntDM iki bölme görünümü kategorisine sahiptir: kısa ve benzer ağaç dolu.
 • Taşınabilir sürüm mevcut değildir, ancak taşınabilirlik korunur ve yapılması çok kolaydır. Bir kez AntDM yükleyin, yükleme klasörünü flash sürücüye kopyalayın. Yeni bir bilgisayarda başladıktan sonra, AntDM’nin kendi ayarlarını yapması ve tarayıcı için eklentiler yüklemesi gerekir.
 • Dil desteği sürekli genişliyor ve yeni diller ekliyor. Şu anda mevcut: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İsveççe, İspanyolca, Portekizce, Portekizce (Brezilya), Norveççe, Hollandaca, Lehçe.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK