Angry Birds 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Angry Birds 2 Resmi Olarak Duyuruldu

0
PAYLAŞ

Rovio’nun mobil oyunlara getirdiği efsane seri Angry Birds için yeni bir oyun daha duyuruldu. Daha önce farklı tematik oyunlarla kızgın kuşları farklı konseptlerle karşımıza çıkaran Rovio, bu defa Angry Birds 2 adıyla oyun severlerin telefonlarında yer edinecek.

Angry Birds 2

Angry Birds 2 Geliyor!

2009 yılında kurulan Rovio’yu bugünlere getiren efsane seri Angry Birds, şu ana kadar 3 milyar indirme sayısının üstüne çıkarak başarılması güç bir rekora imza atmayı başardı. İlk Angry Birds oyunun yakaladığı son derece büyük başarının ardından, çok sayıda tematik oyun ile mobil platformlardaki başarısını sürdürdü. Mobil işletim sistemlerinden bu başarının ardından oyun konsollarında da boy gösteren seri için heyecan verici bir duyuru yapıldı.

angry birds 2

Rovio tarafından yapılan resmi duyuru ile çıkış oyununun devam oyunu olarak nitelendirebileceğimiz Angry Birds 2 resmen duyuruldu. Oyun ile ilgili şimdilik başka bir bilgi yok fakat sevindirici bir haber ise oyunu fazlaya beklemeyecek olmamız zira Rovio’nun yaptığı açıklamaya göre efsanenin devam oyunu 30 Temmuz tarihinden itibaren Android için Google Play Store ve iOS için ise AppStore’daki yerini alacak. Sizleri Angry Birds 2 için hazırlanan kısa bir video ile baş başa bırakıyoruz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK