Home » Cep Telefonu » Android’de Silinen Dosyaları Geri Getirme
Yazan: | 27 Aralık 2011 Salı

Android’de Silinen Dosyaları Geri Getirme

Font Küçült Font Büyült

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon sahibiyseniz, mobil dünyada sınırları zorlayabilecek gerekli donanıma sahipsiniz demektir. Gün geçmiyor ki Android Market’te diğer mobil işletim sistemi kullanıcılarını kıskandıracak bir yazılım karşımıza çıkmasın.

Hatırlayacağınız üzere sizlere geçtiğimiz günlerde telefonunuzdaki silinen dosyaları geri getirebilmenizi sağlayan bir yazılımdan bahsetmiştik. Bu uygulamanın ardından Market üzerinde yer alan ve benzeri görevdeki bir başka yazılımı daha sizlere tanıtıyoruz.

Hexamob Recovery isimli mobil uygulama, beş kolay adımda telefonunuzdan silinen dosyaları geri getirmeye çalışıyor. Son derece sade bir arayüze sahip olan yazılımı kullanmak gayet kolay. Android ile çok içli dışlı olmaya kullanıcılar bile zorlanmadan amaçlarına ulaşacaktır.

Yazılımın Lite ve PRO olmak üzere iki ayrı sürümü bulunuyor. Lite sürümünü ücretsiz olarak indirmek için buradaki, PRO sürümü içinse burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Her iki sürümün de düzgün çalışabilmesi için root izinlerinin alınmış olması gerekiyor.

Yazılımı kuruduktan sonra silinen dosyaları kurtarmak için uygulamanız gereken adımlarda yapmanız gerekenler şu şekilde:

1. İlk olarak kaynak seçimi yapıyoruz. Uygulama sadece bellek kartında yer alan dosyaları geri getirebiliyor.

Friendfeed de Paylaş RSS Ekle

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

yakup çelikel 11 Nisan 2012

you dont have root permissions fix this from your superuser app or root your smartphone,,,,
yükledim ama açamıyorum yukarıda yazan sorunu veriyor yardımcı olursanız sevinirim tşkler

Ahmet Gözütok 12 Nisan 2012

Telefonunuzda root izinlerine sahip olmanız gerekiyor. Cihazınızda yüklü ROM’a uygun root işlemini uygulayın.

dosyalarımsilindi save patch 24 Ekim 2012

SamsungGalaxyAce5830İ DOSYALRIMI NASIL KURTARIRIM VE GERİ ALABLİRİM

Ahmet Gözütok 24 Ekim 2012

Yazıda belirtilen yazılım zaten bu işi görmektedir.

atacan 22 Ocak 2013

arkadaşlar eğer gerçekten herr dosyayı sim kart memoriystk hdd tam olarak kurtarmak istiyorsanız http://www.cardrecoverypro.com/
bu linkteki programı kullanın creği yok ufak bi ücret ödeyerek alabilirsiniz kullandım ta 3 yıl önce kaydettiğim videoyu bile buldum

duygu 28 Ocak 2013

Benim cihazim superuser ama yine de uygulama hic bi dosyayi bulamadi

İsim-Soyisimken 14 Mart 2013

Yorumunuzu Buraya Yazın.Tabletimde silinen filmi geri getirmek istiyorum ama galiba bu programları kullanabilmek için root etmek gerek, ki zaten nasıl yapıldığını bilmiyorum ama şöyle bi şey var ki root edilince garanti dışı kalacağı belirtilmiş bazı sitelerde, henüz 6 aylık cihazda bunu tercih etmiyorum.

Acaba PC’ye bağlayıp PC yolu ve yazılımlar ile kurtarmak mümkün değil midir bunu araştırıyorum. Malum PC de bunları kurtaracak programlarım var ama android tableti tanır mı bu meçhul!

Bilnur 13 Nisan 2014

Merhaba ; telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm bütün resimlerim silindi. Samsung Grand kullanıyorum . Root izni dediğiniz nedir ve nasıl yüklemem gerekir.

Yorum Yaz

Yorumunuzun Yanında Gösterilir

Herkes görmeyecektir.