Android Wear Saate Windows 7 Yüklediler!

Android Wear Saate Windows 7 Yüklediler!

0
PAYLAŞ

Günümüz akıllı saatlerinde bu cihazların yapısı gereği küçük boyutlu ekranlar bulunuyor. Ekran boyutu küçük olmasına rağmen kontrol edilebilir büyüklükte simgeler sayesinde bu cihazlar kolayca yönetilebiliyor. Teknik açıdan müdahale imkanı sınırlı olan akıllı saatlere farklı yazılımlar yüklenebiliyor. Bir Android Wear geliştiricisi de sisteme erişmeyi başarıp akıllı saatine Windows 7 işletim sistemini yüklemeyi başarmış.

windows 7 android wear

Android Wear işletim sistemli cihazlara Counter Strike ve Windows 10, Apple Watch’a ise Windows 95 yükleyen geliştiriciler, bu sefer de Android’in akıllı saat işletim sistemini Windows’un popüler işletim sistemi Windows 7 ile değiştirdiler. LG Watch W100 adlı akıllı saat modeline yüklenen Windows, emülatörler yardımıyla kurulduğu için tam bir bilgisayar hızına sahip değil. Ayrıca Hacking Jules adlı YouTube kanalının yaptığı işlemi gerçekleştirmek için ADB kodlarına tam manasıyla hakim olmanız gerekiyor.

Boot yani açılış işlemini 3 saatte gerçekleştiren saatin hız ve çözünürlük bakımından pek de başarılı olmadığını söyleyebiliriz. Fakat Windows işletim sistemlerinin Android Wear gibi platformlar ile uyumlu bir şekilde çalışması ilerleyen dönemde akıllı saatlerde farklı yenilikler görebileceğimize işaret olabilir.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK