Android Wear 2.0 Detaylı İnceleme

Android Wear 2.0 Detaylı İnceleme

0
PAYLAŞ

Google I/O 2016 etkinliği ile birlikte son yeniliklerini tanıtan teknoloji, büyük bir güncellemeyi de Android Wear kullanıcılarına sundu. Giyilebilir teknolojinin vazgeçilmez ürünlerinden olan akıllı saatler son güncelleme ile daha da akıllanıyor.

android-wear-header

Android Wear; Google tarafından geliştirilen, giyilebilir teknolojik cihazlar için kullanılması planlanan bir Android sürümüdür. LG, Motorola, Asus ve diğer bir çok akıllı telefon üreticilerinin piyasaya sürdüğü akıllı saatler bu platformda yer almaktadır. 2014 yılının sonunda Android 5.0 ile hayatımıza giren Android Wear, cep telefonlarımızla yaptığımız bir çok işlemi akıllı saatler aracılığı ile yapmamıza imkan tanımaktadır.

Wi-Fi, Bluetooth bağlantıları aracılığı ile akıllı telefonlara bağlanan saatler bildirimleri görebilmemize, bazı uygulamaları kullanabilmemize, müzik çaları kontrol edebilmemize imkan tanımaktadır. Google I/O 2016 etkinliğinde tanıtılan yeni Android Wear 2.0 arayüzü ise bu deneyimi farklı bir boyuta taşımaya hazırlanıyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK