Android Silver Ortaya Çıktı!

Android Silver Ortaya Çıktı!

0
PAYLAŞ

Google özel bir sürüm olan Android Silver ortaya çıktı.

Teknoloji devlerinden olan Google’ın mobil işletim sistemi olan Android, bu pazarda en çok tercih edilen işletim sistemi konumunda. Son olarak Android 4.4 KitKat işletim sistemini duyuran Google’ın, Android 5.0 hazırlıklarını sürdürdüğü biliniyordu. İlerleyen aylarda gelmesi beklenen yeni versiyonun yanında Android Police sitesi yeni bir sürüm sızdırdı.

Gelen bilgilere göre Android Silver adına sahip özel bir Android sürümü hazırlanıyor. Bu sürüm, standart Android sürümlerinin daha ilerisinde, sadece belirli sayıdaki üst seviyede cihazda kullanılabilir olacak. Böylece giriş seviyesi cihazlarla, üst seviye cihazlardaki deneyim farkı daha da fazlalaşacak.

 

Android_Silver_scroll_3

Bu sürüm Google tarafından seçilecek farklı donanımlara sahip 5 adet tablet ve telefona için yayınlanacak. Android Silver ile kullanıcıların güncellemeyi geç alma sorunları ortadan kaldırılacak. Üst düzey bir Android sürümü olarak ifade edebileceğimiz bu sürümde hiç kişiselleştirme veya çok az düzeyde olması bekleniyor. Google’ın Nexus cihazları için hemen sunduğu yeni güncellemeleri diğer cihazlarda Android Silver ile alabilecek. Ayrıca bu yeni sürüme geçiş de çok kolay olacak. Basit bir şekilde kullanıcılar Android Silver’e geçebilecek. Bunun dışında Android Silver sürümü birçok özelliği ile gelecek.

 

Android_Silver_scroll_2

Özel hizmetler ile beraber daha kaliteli uygulamalar sunulacak. Gelen bilgilerde Android Silver bulunan cihazların daha güvenli olacağı da yer almakta. Zararlı yazılımlara karşı daha dayanıklı olacak olan bu özel Android sürümü Android Silver kullanıcıları şimdiden heyecanlandırmaya başladı.

Samsung Galaxy Note 4 Sızdı!

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK