Android İçin En İyi Beş Bebek Takip Uygulaması

Android İçin En İyi Beş Bebek Takip Uygulaması

0
PAYLAŞ

Android için en iyi beş bebek takip uygulamasını hazırladık. Bu uygulamalar, ebeveynlerin bebeklerini uzaktan takip etmelerini sağlıyor.

spot

Akıllı telefon kullanım oranının son birkaç yıl içerisinde büyük bir artış sağlamasıyla birlikte, mobil uygulama cephesinde de doğal olarak önemli gelişmeler yaşanıyor. Uygulama geliştiriciler artık yalnızca tekdüze oyunlar hazırlamıyor; epey yetenekli yazılımlar üzerinde çalışıyorlar. Bebeklerin, uzaktan takip edilebilmesi adına hazırlanan uygulamalar da bahsettiğimiz kategori içerisinde yer alıyor diyebiliriz. Ebeveynlerin sürekli kontrol halinde olması gerektiği durumlarda, hazırlanan bu mobil uygulamalar çok önemli bir görevi yerine getiriyor.

Bebeklerin takibi için geliştirilen uygulamaların yetenekleri aslında gayet basit. Bebek odasıyla ebeveynlerin bulunduğu oda arasında bağ kuran uygulamalar, herhangi bir telsizin görevini yerine getiriyor diyebiliriz. Böylece uygulamayı destekleyen herhangi bir Android cihazı ikinci bir akıllı telefon ya da tabletle kablosuz ağ üzerinden bağlantı kuruyor. Daha sonrasında bebek odasına yerleştirilen Android cihazı, kaynak görevini yerine getiriyor ve herhangi bir ses anında ebeveynlerde bulunan akıllı telefon ya da tablete bildirim gitmesini ve sesin eşzamanlı olarak aktarılmasını sağlıyor.

Android için en iyi beş bebek takip uygulamasına galerimizden ulaşabilirsiniz.