Android İçin En İyi 9 Kart Oyunu

Android İçin En İyi 9 Kart Oyunu

0
PAYLAŞ

Kart oyunları eğlenceli kolay oynanabilen küçük uygulamalardır. Her yerde seyahat esnasında küçük bir cebe sığan kocaman bir dünyadır. Bu kart oyunlarının birçok farklı türü vardır. Bu oyunların atası olan Solitaire den bu yana kart oyunları çok gelişmiştir. İşte Android için en iyi 9 kart oyunu.

AI Factory Limited collection

AI Factory Limited, kart oyunları kart oyunları konusunda uzmanlaşmış kullanıcılara hitap eder. Google Play’de birçok buna benzer oyun vardır Hearts, Gin Rummy, Spaces ve Solitaire gibi. Bu uygulamalar Ücretsizdir ve uygulama içi satın alma vardır.

1

Ascension

Mevcut en iyi kart oyunlarından olan Ascension Magic Gathering ve Hearthstone severlerin ilgilenebileceği fantezi kart oyunudur. Çeşitli kartları toplayarak diğer oyuncular ile düellolar yapıp kendinizi güçlendiriyorsunuz.50 den fazla kart türü ve ekstra DLC lerini uygulama içi satın alma ile alıp oynaması ücretsiz bir kart oyunudur.

1Card Wars Kingdom

Kart savaşları Cartoon Network’ün Adventure Time isimli çizgi filminden ilham alan bir Macera Zaman temalı kart oyunudur. Çizgi film ’in ana karakterlerinin oyunda yer aldığı ve oyuncular ile düellolar yaparak kendinizi geliştirdiğiniz yüzlerce özellik ve mekaniğin bulunduğu oynaması ücretsiz ama uygulama içi satın alması olan bir kart oyunudur.

1
Clash Royale
Clash Royale 2016 yılında piyasa çıkan ve yükselişe geçen bir kart oyunudur. Şu anda hala popülerliğini kaybetmemiştir. Heartstone gibi mekaniklere sahip olan oyun. Clash Of Clans gibi aynı mantıkta olan oyun diğer oyunlarda olduğu gibi düellolar yaparak rakiplerinizi alt ediyorsunuz. Oynaması ücretsiz ama uygulama içi zatın alması olan Clash Royale Android markette sizleri bekliyor.

1

Deckstorm: Duel of Guardians
Deckstorm: Guardians Düello kart oyun dünyasında fena olmayan bir kart oyunudur. Diğer kart oyunları gibi aynı mantıkta oynanan bir kart oyunudur. İnsanlara karşı çevrimiçi oyun modaları ile PvP modu olan bir oyundur diğer uygulamalar gibi oynaması ücretsiz ama uygulama içi satın alma vardır. Android markette sizleri bekliyor.

1

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK