Android’de Fotoğraflarınızı Bu Yazılıma Emanet Edin

Android’de Fotoğraflarınızı Bu Yazılıma Emanet Edin

0
PAYLAŞ

Mobil dünyanın popüler yazılımları, oyunları ve hatta servisleri için ya ilk önce Android sürümü yayınlanıyor ya da kısa süre içinde uyarlanmış sürümleri Android Market’te hızla türemeye başlıyor. Bu bağlamda Android kullanıcılarının en çok merak ettiği yazılımlardan biri olan Instagram için uyumlu sürümün kısa bir süre içinde yayınlanmış olacağı müjdesini daha önce zaten vermiştik.

Instagram gelene kadar yeni bir şeyler denemek isterseniz, Android’in sevilen geliştiricilerinden biri olan Autodesk’in yeni uygulamasına göz atabilirsiniz. Autodesk mobil oyunlar konusunda öne çıkan bir geliştirici olmasa da yazılımlar söz konusu olduğunda son derece başarılı işler ortaya çıkarıyor. Bunlardan biri de Pixlr-O-Matic olarak adlandırılan fotoğraf düzenleme uygulaması olmuş.

Uygulama sayesinde telefonunuz ile çektiğiniz fotoğraflara çeşitli görsel efektler uygulayabiliyorsunuz. Üç ayrı başlık altında toplanan görsel efektler arasında heyecan verici sonuçlar ortaya koyabilen ışık efektleri, renk düzenlemeleri ve çerçeveler yer alıyor. Üstelik tüm efektler uygulanırken, hazırlanan önizleme şaşırtıcı bir şekilde son derece hızlı yenileniyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK