Amazon’un Akıllı Telefonu Haziran’da Gelebilir

Amazon’un Akıllı Telefonu Haziran’da Gelebilir

0
PAYLAŞ

Amazon’un beklenen akıllı telefonunun Haziran’da gelebileceği iddiası ortaya atıldı.

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketi olarak gösterilen Amazon‘un akıllı telefonu ilk olarak geçtiğimiz yıl ortaya çıkmıştı. HTC ile beraber piyasaya sunması beklenen bu akıllı telefon 2013 yılında tanıtılmamış ve bu yıla kalmıştı. Son zamanlarda sık sık gündeme gelen bu akıllı telefon hakkında birçok haber gündeme gelmişti.

Gelen son haberlere göre Amazon ilk akıllı telefonunu Haziran ayında duyurmaya hazırlanıyor. Bunun yanında satışının da Eylül ayında başlayacağı da iddiaların arasında. Önümüzdeki haftalarda düzenlenecek olan etkinlikte cihazın prototiplerinin de geliştiricilere gösterileceği de bilgilere eklenmiş.

Amazon_akıllı_telefon_scroll

Günler önce FireTV adındaki yeni modelinin duyuran firmanın akıllı telefonunun farklı yeteneklere ve özelliklere sahip olacağı da iddia edilmekte. Herhangi bir aksesuar gerektirmeden 3 boyutlu görüntüleme yapabileceği söylenen Amazon‘un akıllı telefonunun ayrıca 6 adet kameraya sahip olacağı da söylenmekte. Bu kameralardan ikisinin fotoğraf çekmeye yarayan ön ve arka kamera olacağı söylenirken diğer dört kameranın ise parmak ve el hareketlerini algılayarak kontrol etmeye yarayacağı söylenmekte. Merakla beklenen Amazon’un akıllı telefonunu bakalım ilerleyen aylarda görebilecek miyiz.

Hitman GO’nun Çıkış Tarihini Açıklandı

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK