Amazon’un 6 Kameralı Akıllı Telefonu Göründü

Amazon’un 6 Kameralı Akıllı Telefonu Göründü

0
PAYLAŞ

Amazon’un akıllı telefonu hakkında yeni görüntüler yayınlandı.

Dünyanın en büyük e-ticaret firması olan Amazon‘un geçtiğimiz yıldan beri beklenen akıllı telefon modelinin yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Daha önceden ortaya çıkan bilgilere göre 6 kameraya sahip olması beklenen bu modelin ekranının 3 boyutlu teknoloji ile geleceği iddia edilmekte. iPhone’a büyük rakip olarak gösterilen bu modelin prototip halinin görüntüleri paylaşıldı.

Amazon_Akıllı_Telefon_scroll_1

 

 

Gelişim aşamasında görünen bu cihazda 5’i önde olmak üzere 6 kameranın yer aldığı görünüyor. Bu kameraların ikisinin fotoğraf ve video kaydı için kullanılmasının yanında diğer kameraların el ve parmak hareketleri ile kontrolü sağlayacağı söyleniyor. Kısa süre önce çıkan bilgilere göre Haziran ayında tanıtılabileceği söylenen Amazon‘un akıllı telefonun gözlü gerektirmeden 3 boyutlu deneyim sunması bekleniyor.

 

Amazon_Akıllı_Telefon_scroll_2

 

 

Firmanın geliştiricilerin desteği ile de uygulamaların 3D özelliğe sahip olabilecek. Daha önceden benzeri bulunmaya bir akıllı telefon olacak gibi görünen bu cihazda daha birçok farklı yenilikçi teknolojinin kullanılabileceği söylenmekte.

 

Amazon_Akıllı_Telefon_scroll_3

 

 

Amazon’un akıllı telefonunda 4.7 inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekran ve 2GB RAM ve Qualcomm’un geliştirdiği bir yongasetinin yer alacağı tahmin edilmekte. Ayrıca Amazon‘un Android üzerine kurulu FireOS ile geleceği de söylenenlerden biri. Bakalım e-ticaret devi Amazon akıllı telefon pazarında neler yapacak ve hangi yenilikçi teknolojileri bulunduracak.

Samsung Gear Akıllı Saatler 20 Cihazla Çalışıyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK