Alfawise A8 Pro – Ekonomik Android TV Box

Alfawise A8 Pro – Ekonomik Android TV Box

0
PAYLAŞ

Arkadaşlar bugün yazımızda sizlere çok fazla para harcamadan televizyonunuzu media merkezine çevirecek Alfawise A8 Pro dan bahsedeceğim. Cihazın belki de en can alıcı özelliği 5 Ghz Wifi ve Ethernet desteğinin birlikte sunulması. Özellikle ip tv severleri hedef alan Alfawise A8 Pro ayrıca üzerinde Hdmi , 2 Adet Usb , Micro sdkart , Analog tv çıkışı bulunduruyor. Alfawise A8 Pro harici hard disk ve usb gibi donanımların bağlanmasına olanak veriyor. Bu sayede film dizi arşivlerinizi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca analog çıkış sayesinde cihazı eski tip tüplü televizyonlarda da kullanabilirsiniz.

Alfawise A8 Pro gücünü 1.5 Ghz hızında Arm Cortex A7 mimarisinde ki Rockchip RK3229 işlemcisinden ve Mali-400 MP2 grafik işlemcisinden alıyor. Alfawise A8 Pro depolama olarak 16 Gb depolama ve 2 gb ram sunarken micro sd kart girişi sayesinde depolamayı 32 gb kart takarak arttırabiliyorsunuz.

Alfawise A8 Pro 3D , 2K , 4K 30 fps yayınları da destekliyor. Ayrıca Alfawise A8 Pro rakiplerinden farklı olarak Android 8.1 ile geliyor. Güncel android sürümü sayesinde uyumsuzlukların ve stabilite sorunlarının önüne geçiyor.

Alfawise A8 Pro kutu içeriğinde Tv Kutusunun yanında 1 adet Mouse modu destekli kızılötesi uzaktan kumanda , 1 adet Hdmi kablo , 5 volt 2 amper güç adaptörü ve İngilizce kullanma kılavuzu ile geliyor.

Alfawise A8 Pro 29 dolar civarında fiyatıyla 22 euro olan gümrük sınırında olsa da düşük fiyatı ve ufak boyutları sayesinde gümrük vergisi ödemeden elinize ulaşıyor.

Yakın zamanda Youtube kanalımızda ürünün detaylı incelemesi ile karşınızda olacağız.

Teknik Özellikler :

İşlemci : Rockchip 3229 Quadcore 1.5Ghz Cortex A7

Grafik İşlemci : Mali-400 MP2

Ram Depolama : 2GB RAM + 16GB ROM

Çıkış Giriş : 1 HDMİ x 2 Usb 2.0 x Micro Sd Kart x Av x 5v 2a Güç

Ağ : Ethernet 100Mbps + 2.4/5G WiFi

Os : Android 8.1 OS

3D Film ve 4K x 2K Desteği

Kesinlikle Gearbest sitesinden Alışveriş yapılmamasını tavsiye ederim.