Alcatel Idol 4 Pro’nun Yeni Teknik Ayrıntıları Belli Oldu

Alcatel Idol 4 Pro’nun Yeni Teknik Ayrıntıları Belli Oldu

0
PAYLAŞ

Alcatel Idol 4 Pro’nun yeni teknik ayrıntıları belli oldu. Windows 10 Mobile işletim sisteminin kurulu olarak geldiği Alcatel Idol 4 Pro’nun yeni teknik detayları ortaya çıktı.

alcatel-Idol 4 Pro

Alcatel, Microsoft ekosistemine yönelik akıllı telefon çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Şirketin, son olarak üzerinde çalıştığı Idol 4 Pro modelinin, uzunca bir süredir çeşitli söylentileri ve teknik ayrıntıları ortaya çıkıyor. Son olarak yeni akıllı telefonun bazı detayları benchmark testlerinde meydana çıktı.

Windows 10 mobil işletim sistemi kurulu olarak gelen akıllı telefonda geçtiğimiz dönemlerde Qualcomm’un Snapdragon 625 yonga seti geleceği söylentileri ortaya çıkmıştı. Son ortaya çıkan görsellere bakılırsa yeni akıllı telefonda Qualcomm’un üst seviye yonga seti Snapdragon 820 bulunacak. Ayrıca, 6 inç boyutunda Full HD (1920 x 1080 piksel) çözünürlük sunan bir ekranla karşılaşıyoruz. Ayrıca 2 GB RAM, 64 GB kapasite, 21 MP arka ve 9 MP ön kamera da ortaya çıkan detaylar arasında. Kamera tarafındaki en önemli ayrıntılardan birinin de 4K çözünürlüğünde çekime imkan tanınması diyebiliriz.

Şimdilik, Alcatel’in bu üst seviye akıllı telefonun tanıtımını ne zaman yapacağı bilinmiyor. Ancak tahminler, yaz aylarına kadar Idol 4 Pro’nun tanıtılacağı ve satışa çıkacağı yönünde.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK