Adwin İle Kazanmaya Doyamayacaksınız

Adwin İle Kazanmaya Doyamayacaksınız

0
PAYLAŞ

Mobil dünyanın yeni yıldızı Adwin ile cep telefonları artık sadece akıllı değil aynı zamanda da kazançlı! 

İsviçreli Wishnee AG tarafından hazırlanan Adwin, eşsiz bir kazanç platformu olarak tüketicinin karşısına çıkıyor. Marka vaadi “herkese kazandırmak” olan Adwin, gerçekten de markadan tüketiciye kadar herkese kazandırıyor.

Adwin nedir?

Yepyeni bir mobil uygulama olan Adwin, yüklendiği andan itibaren kullanıcıya kazandırmaya başlayan ücretsiz ve eğlenceli bir mobil kampanya platformu. Türkiye’nin önde gelen pek çok marka, şirket ve kurumun çeşitli kampanyalar ile yer alacağı bu yeni Adwin’den çeşitli indirimler ve hediyeler kazanmak mümkün.

adwin1

Türkiye’den başlayıp dünyaya yayılacak

 

Adwin’i indiren tüm kullanıcılar,  sadece birkaç dakikalarını ayırarak cevaplayacakları sorular sonrasında, akıllı telefonlar üzerinden istenilen ürünü veya markayı seçerek kampanyaya katılıp, istisnasız her kullanımda bir çekilişe katılım hakkı, indirim çeki, ücretsiz ürün veya çeşitli avantajlar kazanacaklar.  Hem de kısıtlama olmadan ve her defasında!

Toyota GT86 otomobiliniz de Adwin’den!

Tüm bu avantajların yanısıra Adwin’i indirir indirmez Toyota GT86 çekilişine bir katılım hakkı da elde ediliyor. Ayrıca 12 Temmuz’a kadar, Adwin’de katılınılan her kampanya bir çekiliş hakkı daha kazandırıyor.

Mobil İçerik Mağazalarında Rekor Rakamlar

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK