Acer Ducati’ye Sponsor Oldu

Acer Ducati’ye Sponsor Oldu

0
PAYLAŞ

Acer, Ducati Corse ile anlaşma imzalayarak ünlü motosiklet firmasının resmi ortağı oldu. Performans ve mükemmellik tutkusu, yeni hedefleri başarmak için tam bir bağlılık ve kararlılık, yeni yollar açma isteği ve yeniliklere yatırım yapmak her iki firmayı da motive etmektedir.

Acer Group Pazarlamadan ve Markadan sorumlu başkan yardımcısı Gianpiero Morbello, “Acer ve Ducati takım çalışmasının ve rekabet ruhunun iddialı hedefleri somut başarılara dönüştürebileceğini ispatlamışlardır” diye konuştu. “Bu önemli yeni ortaklığı, iki markanın birleşmesinin Acer için artı bir değer olacağı ve motor sporları dünyasına olan bağlılıklarını güçlendireceği inancıyla imzalamaya karar verdik.”

Ducati Corse Genel Direktörü Filippo Preziosi, “Acer ile anlaşmamız bizim için önemli bir hedefe ulaşma anlamına geliyor,” yorumunda bulundu. “Acer yalnızca güvenilir ve yüksek performanslı sistemler sağlayacak bir ortak değil, aynı zamanda yarış dünyasında büyük bir deneyim olacaktır. Bu anlaşmayla birlikte, hassas proje mühendisliği çalışmasının yanı sıra  zorlu ve dinamik yarış etkinliği hedefimize de ulaşmış olduk.”

Anlaşmanın iki yıllık başlangıç süresi Acer markalı sunucular ve Gateway sunuculardan oluşan donanımların sağlanmasını kapsamaktadır. Ducati, Acer ve Gateway’in çözümleri sayesinde motor tasarımları için en modern ve verimli 3D CAD sistemlerinden, akışkan dinamikler simulasyonu için yüksek performanslı bilgisayarlardan ve uzaktan veri çözümleme işlemleri için gerekli olan gücü sağlayacak yüksek performanslı mobil cihazlardan faydalanacaktır.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK