6.45 İnçlik Windows Phone: Wistron Tiger

6.45 İnçlik Windows Phone: Wistron Tiger

0
PAYLAŞ

 Wistron Tiger Windows Phone 8.1’e sahip olması ve 6.45 inçlik ekranı ile ön plana çıkıyor. 

Akıllı telefonların ekranları her geçen gün büyüyor. Ekranın büyümesi cihazda daha fazla alan oluşmasına sebep olduğu içinde cihazların donanımsal özellikler her geçen gün iyileşiyor. Bu sene piyasaya çıkan cihazlara baktığımızda artık 5 ile 5.5 inç arasında ekrana sahip olan akıllı telefonların normal olarak kabul edildiğini görüyoruz. Ancak 5.5 inç’ten daha büyük ekrana sahip olan telefonlar “phablet” kategorisine giriyor.

 

Wistron Tiger'-1-scroll

 

Computex Expo şirketinin ürettiği 6.45 inçlik ekrana sahip olan Wistron Tiger bütçe dostu bir Windows Phone 8.1 cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Tayvanlı üreticinin amiral gemisi olan cihaz 6.45 inçlik ekranı ile tam bir phablet. Wistron Tiger’ın ön plana çıkan ekranınına yakından bakacak olursak; ekranın Full HD çözünürlüğe sahip olması ve ekranda herhangi bir tuş bulunmaması ile ön plana çıkıyor.

Wistron Tiger’ın donanımsal özellikleri ise şöyle; Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, alüminyum kasa, stereo hoparlör.

 

Wistron Tiger'-2-scrol

 

Cihaz büyük ekranlı akıllı telefon severler için iyi bir seçenek olabilir ancak cihazın phablet kategorisinde olması büyük ekranlı cihaz tercih edenler için bile büyük gelebilir. Öte yandan Wistron Tiger’ın Nokia’nın Lumia 1520’si ile rakbet etmesi bekleniyor. Bir kez daha hatırlatmakta fayda var ki cihazın ekranı Lumia 1520’den bile büyük .

Game of Thrones’da Mutlu Son !

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK