3 platformu aynı anda kullanan dijital tool: CampaignWall

3 platformu aynı anda kullanan dijital tool: CampaignWall

0
PAYLAŞ

Artık herhangi bir kampanya, duyuru ya da etkinliğin #Hashtag’siz olması mümkün değil! Sosyal Ağlar ve SEO robotları #Hashtag’i çok seviyor. Dijital platformlarda # kullanımı hızla artıyor.

AYSE-YILDIZTEKIN-CAN-KILICTURGAY

Akıllı telefonların ufak çocuklara kadar inip, yaygınlaşması ile tamamen mobil ve online yaşama geçiş yapan insanlık bundan böyle ilgi alanlarını #hashtag’lerle takip edecek gibi görünüyor.

Ekran Nesli (Screenagers) denen yeniçağ insanının gözü ve parmağı sürekli ekranda, aklı paylaşmakta, yarışmakta, eğlenmekte. En çok paylaşım ve etkileşim ise etkinliklerde ve alışverişte yapılıyor. Büyük, küçük herkes her an bir şey, resim, selfie vb. paylaşmak istiyor.

Sosyal ağlar üzerinden yapılan anlık paylaşımlar, etkileşim beğeni, katılım ve satın alma kararlarına doğrudan etki ediyor. Ve bunlar için en çok # kullanılıyor. CampaignWall etkinlik ya da bir mekandaki, mağazadaki katılımcıları, müşterileri, alışverişçileri deneyime, yarışmaya, kampanyaya davet ve dahil edebilen, 3 platformu aynı anda kullanan tek dijital tool.

M-GEN Dijital Ajans’ın iki ortağı Ayşe Yıldıztekin ve Can Kılıçturgay tarafından geliştirilen CampaignWall nasıl ortaya çıktı? İşte temel özellikleri:

#Hashtag’li kampanya, etkinlik yönetim ve ihtiyacını kendi projelerini kurgularken fark eden, ancak istedikleri gibi bir dijital araç bulamayan Unilever, BSH, 3M, AIG gibi global firmalara hizmet veren M-GEN Dijital Ajans’ın ortağı iki kafadar kuzen sonunda kendi yazılım ekipleriyle birlikte CampaignWall diye yepyeni bir dijital araç, “Kampanya Duvarı” geliştirdi.

CampaignWall duyuruları dahi yapılamadan ilk büyük sınavını Turkcell Teknoloji Zirvesi’nde verdi. İki gün sıfır hata ile büyük başarı kazandı. Ardından Akçansa B2B, İMSAD gibi zirvelerde kullanılan CampaignWall mağaza içi uygulamalarda da Cornetto Mini kampanyası ile Migros’larda kullanıldı.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK