2K, Mafia III “The Marcanos – The Italian Mafia” Fragmanını Yayımladı

2K, Mafia III “The Marcanos – The Italian Mafia” Fragmanını Yayımladı

0
PAYLAŞ

2K ve Hangar 13 bugün Mafia III “The Marcanos – The Italian Mafia” ismindeki yeni fragmanını yayımladı; bu fragman oyunculara yakında satışa çıkacak olan açık dünya suç oyunun önemli karakterlerini tanıtan altı bölümlük fragmanın serisinin beşincisi. Bu bölümde çok uzun zamandır New Bordeaux’u pençeleri altına almış olan olan Marcano ailesini tanıyoruz.

mafia3aug1116

Mafia serisi şu anda üç oyundan oluşmaktadır. İlk oyun 2003’te satışa sunulan Mafia: City Of Lost Heaven’dır. Seri ilk oyundan sonra uzun bir sessizliğe girmiştir. Ta ki 2010 da Mafia 2 çıkana kadar. Mafia 2’ninse akıllarda soru işareti bırakan sonundan sonra oyun severler merakla Mafia 3’ün haberini beklemiştir fakat hep aksilik haberleri gelmiştir. Oyunun karakterleri yayınlandıktan hemen sonra yapan bölümün battığı, oyunun başka bir stüdyoya aktarıldığı haberinden sonra yaklaşık bir yıldan fazla süren sessizlikten sonra oyunun seslendirmelerinden biri Twitter’dan bekleyenler için bazı heyecanlandırıcı haberler olacağını bildirmeye başlamıştır. Ve en sonunda geçtiğimiz Gamescom da Mafia 3’ün fragmanı yayınlandı. Oyundan bazı videolarda Youtube da bulunmakta. 2016 da hangi ay olduğu belli olmaksızın çıkması bekleniyor.

“The Marcanos – The Italian Mafia” fragmanında Marcano ailesinin Lincoln Clay’in eski hesapları kapatmaya çalışması karşısında kendilerini bir yol ayrımında bulan dört önemli üyesini görüyoruz.

Mafia 3 “The Marcanos – The Italian Mafia” fragmanını izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=RrxVbLH-t5E

 

Önceki karakter fragmanlarına YouTube üzerinden erişebilirsiniz:

 

Oyun 7 Ekim 2016’da PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi, Xbox One ve Windows PC için çıkacak. Mafia III hakkında daha fazla özel bilgi almak için Facebook, Twitter ve YouTube üzerinden takp edebilir ve http://MafiaGame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK