2017 Yılında Üretilecek Apple Modellerinde Sürpriz Gelişme!

2017 Yılında Üretilecek Apple Modellerinde Sürpriz Gelişme!

0
PAYLAŞ

Apple tarafından üretilen, dünyanın en iyi akıllı telefonları olarak gösterilen İphone’lar için hatırlanacağı üzere 2016 yılı içerisinde İphone 7S ve İphone 7 Plus modelleri olmak üzere iki yeni model üreterek piyasaya sunmuştu. Bu modellerin piyasadaki satışı ise Apple’ın istediği gibi gittiği söylenebilir. Bunun üzerine 2017 yılında İphone hangi modeli hangi isim ile çıkaracağı merak edilen konular arasında oldu. Buna göre, İphone 8 modelinin 2017 Eylül ayında çıkacağına dair bilgiler ortada dolaşırken, bazı bilgilere göre ise sadece İphone 7S çıkacağına dair bilgiler yer almaktadır.

Tüm bu tartışmalara nokta koyulması için AppleInsider tarafından gerekli açıklama geldi ve konuya dair son nokta konuldu. Açıklamada ise, İphone 7S ve İphone 7S Plus modellerinin 2017 yılında görücüye çıkacağı söylendi.

Apple 2017 yılında sadece iki farklı modelle sınırlı kalmayıp farklı modeller çıkararak da kullanıcılarına sürpriz yapmak istiyor. İphone 7S Plus Pro modeli ile Ferrari sponsorluğunda bir çalışma yapılacağı söylentiler arasında bulunuyor. Böyle bir modelin tasarlanmasında ve üretilmesinde ciddi anlamda farklı özelliklere yer verileceğinden bahsediliyor. Buna göre alınan bilgiler doğrultusunda cihazın tamamen cam gövdeye sahip olması ve çerçevesiz OLED ekran ile piyasaya sunulacağı söyleniyor. Home tuşunun kaldırılarak dokunmatik olması düşünülürken kesinlikle kablosuz şarj özelliğinin de olacağı biliniyor. Ekran boyutu ise 5.1 inç ya da 5.2 inç büyüklüğünde olacak iddialarını duymuş olsak ta yeni gelen habere göre u modelde İphone 7 Plus ’dan daha büyük bir ekran boyutuna sahip olacağı düşünülüyor. Ekran bu kadar büyük olur ise; Apple Pencil ile satılabileceği tahmin ediliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK