2017 Toyota Corolla Meydana Çıktı!

2017 Toyota Corolla Meydana Çıktı!

0
PAYLAŞ

2017 Toyota Corolla meydana çıktı. yeni Toyota Corolla, daha agresif ve sert bir görüntüyle geliyor. Ayrıca otomobilde Safety Sense-P paketi de sunuluyor.

2017-Toyota-Corolla1

Japon otomobil üreticisi Toyota, yenilenen Corolla modelini görücüye çıkarttı. C segmentinde en çok satış gerçekleştiren otomobiller arasında yer alan Toyota, yenilenen versiyonuyla da hayli iddialı diyebiliriz.

Şirket, geçen yıl çıkarttığı yeni Corolla’nın teknik ayrıntılarını aynı şekilde sunmaya devam ediyor. Ancak, tasarım konusunda bazı revizelerin gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz.  2017 Toyota Corolla, eski modele oranla biraz daha agresif bir görüntüyle geliyor. Tasarımdaki değişiklikleri göz önünde bulunduracak olursak bunlardan ilki arka kısımda stop lambalarında kullanılan LED teknolojisi. Buna ek olarak otomobilde yeni jant seçenekleri de sunuluyor. 2016 model Toyota Corolla’ya oranla yeni gövde renkleriyle gelen otomobilde donanım paketinde de bazı değişiklikler var.

2017-Toyota-Corolla

Ayrıca yeni otomobilin Safety Sense-P paketi ile geldiğini de ekleyelim. Bu pakette; adaptif cruise control, otomatik uzun far, şerit uyarısı ve çarpışma öncesi otomatik frenleme gibi özellikler de yer alıyor. Teknik tarafa baktığımızda ise yeni Corolla’da 1.8 litrelik motor yer alıyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK