2017 Teknoloji Trendleri Neler Olacak?

2017 Teknoloji Trendleri Neler Olacak?

0
PAYLAŞ

2016 yılı teknolojinin geliştiği bir devir olarak bilindi ve birçok yenilik getirdi. 2017 teknoloji trendleri neler olacak hep beraber bakalım.

2016 yılında yapılan gelişmeler bizlere 2020 yılına kadar yapılacak olan gelişmelerin sinyallerini vermişti. 2017 yılının girmesi ile birlikte birçok teknolojik cihazlarda değişiklikler olacak ve gelişmeler hız kesmeden devam edecek. Akıllı ürünler gün geçtikçe her yanınızı sarmaya devam edecektir. Akıllı telefonlar da yine hız kesmeden 2017 yılında da birçok modeli ile merhaba diyecek ve sizlere sunulacaktır. Bu telefonlar her modeli ile yeni güncellemeleri ile gelecek ve sizlere ilginç ve çekici uygulamalar ile gelecektir. Özellikle akıllı telefonlar kamera kapasiteleri oldukça artacaktır. 2017 yılında telefonlar da aynı zaman da çift hoparlör, suya karşı dayanıklılık gibi sistemler yüklenecek ve daha teknolojik ve daha ilgi çekici telefonlar sizlere sunulması beklenmektedir.

Yani akıllı telefonlar bir kredi kartı edası ile taşınacak olup, sizin günlük yaşamınızda her işlemi görecek hale gelecektir. Kişisel asistanlık yapılması beklenen akıllı cihazların Apple’ ın sunduğu Siri gibi asistanlar Samsung gibi telefonlarda da yer alacak gibi durmaktadır. Akıllı telefonlar günümüzde hayatımızın merkezinde yer almış olup, kimse bu cihazlardan kesinlikle vazgeçmeyecektir. Çünkü tüm işlerimizi bu cihazlar sayesin de sağlamaya devam edeceğiz. 2017 yılının ortalarına doğru bu cihazlarda ki gelişimi kendinizde fark edeceksiniz. Fakat tek sorun telefonların fiyatlarında artış beklenmektedir.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK