2016 Yılının En İyi, Ücretsiz 10 Android Oyunu

2016 Yılının En İyi, Ücretsiz 10 Android Oyunu

0
PAYLAŞ

Akıllı telefon kullanıcılarının telefonlarında oyun oynama merakı günden güne artıyor. Bir çok PC oyununun da mobil versiyonlarının yayınlanması bu süreci destekliyor. İçinde bulunduğumuz yılda gerek RAM gerekse grafik işlemci bazında üst seviye bir çok akıllı telefon piyasaya sürüldü. Bu cihazların kullanıcıları da oyun performanslarından hayli memnun. Biz de 2016 yılında yayınlanan en iyi,ücretsiz 10 Android oyunu sizler için bir araya getiriyoruz.

Akıllı telefonlar ilk hayatımıza girdiğinde değil oyun oynamak mail atmak bile oldukça uzun bir süre alıyordu. İnternet tarayıcıları yavaş, cihazların işlemcileri bugüne nazaran kat be kat düşüktü. Gelişen teknoloji sayesinde cihazların yazılımları ile birlikte donanımları da iyileşti. PC’lerde görmeye alışık olduğumuz işlemci hızları, ve RAM kapasiteleri sayesinde bir çok oyun mobil sürümleri sayesinde kusursuz bir şekilde oynanabiliyor.

İçinde bulunduğumuz yılda da 4GB ve 6GB RAM’e sahip akıllı telefonlar, 2.0GHz üstü performansları ile ile karşımıza çıktı. Bu cihazlarda oyun oynamayı sevenler için 2016 yılının ücretsiz ve en iyi 10 oyununu bir araya getiriyoruz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK