2013’ün En Çok Satan Oyunu!

2013’ün En Çok Satan Oyunu!

0
PAYLAŞ

PlayStation 3 tarihinin ve 2013 Yılının en çok satan oyunu, ödüllü oyun geliştirici Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last Of Us oldu.

Sony, The Last of Us oyunun küresel satışlarının 3,1 milyon adedi aştığını açıkladı. Sadece PlayStation 3 üzerinde bulunabilen ve tüm eleştirmenlerden büyük övgü toplayan The Last of Us, beklentilerin de ötesine geçerek 2013 yılının en çok satan PS3 oyunu oldu.

TLOU_1

The Last of Us, cordyceps virüsünün tüm dünyayı etkileyerek insanlığı mahvettiği salgının ardından 20 yıl sonra radikal bir dönüşüm geçirmiş dünyada hayatta kalmaya yönelik çağrışımlarla dolu bir yolculuk sunuyor.

 

Sony Computer Entertainment Worldwide Studios Başkanı Shuhei Yoshida, rekor satışlarla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Bu satış rakamları The Last of Us’ın büyük başarısının bir göstergesi. Naughty Dog’daki ekipler gerçekten vizyon sahibi insanlardan oluşuyor ve hikâye anlatım yeteneğinde kimse ellerine su dökemez, ki bu oyun da bu durumu tartışmasız olarak gözler önüne seriyor. PlayStation interaktif eğlence sektörünü yeniden tanımlamaya kendini adamış durumda ve The Last of Us bunun mükemmel bir örneğini oluşturuyor.”

>>Instagram Evliliğini Bitirebilir

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK